“Star Trek Into Darkness” treilera anonss

December 7, 2012  |  Treileri

Ar “Star Trek Into Darkness” mēs varam sekot līdzi jaunākajām tendencēm Holivudas studiju mārketingā, kurš turpina jau iesākto “tīzeru treileru” un “treileru tīzeru” tradīciju – tā vietā, lai vienkārši “izmestu” treileri kinoteātros (un tīklā), no tā tiek uzbūvēts vesels notikums divos posmos, kur šobrīd mums tiek piedāvāts t.s. “announcement trailer” (faktiski – puse treilera), bet pilno versiju mēs redzēsim pirms “”Hobita”. Mērķis, protams, ir viens – maksimāli palielināt sarunu skaitu ap “Star Trek Into Darkness” (latviski būs “Tumsā: Zvaigžņu Ceļš”) nosacītajā periodā. Un jūs vēl brīnaties, kapēc daži neskatās treilerus…

Kas attiecas uz pašu “pustreileri”, tad ar to kā reizi viss ir vislabākajā kārtībā – ko nu tur liegties, esam noilgojušies pēc atjaunotā “Star Trek” turpinājuma, kuram, sekojot pirmās filmas nobeigumam, bija jāiznāk maksimums gadu-divus vēlāk, bet saņemsim to tikai nākamā gada Maijā. Kā arī JJ Abrams ir nedaudz piebremzējis ar lens flare efektu, kā rezultātā viss izskatās pēc, piedodiet, “Mass Effect” estētikas, kas galīgi nav slikti, bet pēc satura šis varētu būt Zvaigžņu Ceļa “The Empire Strikes Back”, kur viss ir tumši, drūmi un dramatiski:

Nebrīnieties, ka tas ir JPN treileris – ir pieejams pat latviešu valodā, bet no visām versijām Japāņu ir visgarākā. Viss ieraksts tiks papildināts ar pilno treileri, kolīdz tas būs pieejams.

“Tumsā: Zvaigžņu Ceļš” Latvijas kinoteātros no 2013. gada 17. Maija!