Stathamwatch: “Parker” treileris

October 3, 2012  |  Džeisons Stethems, Treileri

Beidzot, beidzot ilgi gaidītā kustība Džeisona Stethema sadaļā – ekskluzīvi Kino Kultam kaut kādam Machinima nāk Stetha nākamās filmas “Parker” treileris, un sākumā pat liekas, ka beidzot tā būs komēdija! Spriediet paši:

Kaut kādi smieklīgi cilvēciņi, starp tiem The Thing no “Fantastic Four” un pats Bunk, sākumā nolīgst Stathemu kā labāko sava aroda meistaru (ja atceramies, tad Stehems VIENMĒR ir ex-kautkas-nopietns, šobrīd-vienkārši-badass), bet tad nolemj piekrāpt un pat novākt! Zinot Stethemu, jau skan smieklīgi, vai ne? Bet filma nav komēdija, jo Stethems šādus jokus nesaprot, tapēc atgriežas, lai atriebtos!

Idejiski, cik saprotu, šis ir domāts tas pats varonis (vai vismaz inspired by), ko Mels Gibsons tēloja filmā “Payback” (un vēlāk pats mēģināja imitēt iekš “Get the Gringo”), taču kopīga tiem ir tikai badass attieksme pret notiekošo, jo filma drīzāk atgādina kaut kādu “Mehāniķi 3”. Kas gan nepavisam neapbēdina:

Stethems! Akcents! Niks Nolte! Visbeidzot, kurš gan domāja, ka J.Lo pavelkas uz tik vecu joku? Vārdu sakot, beidzot filma, ko patiešām gaidīt (praktiski bez ironijas ;) “Parker” ierodas jau 2013. gada 25. Janvārī, padarot šo par maskulīnāko ziemu ever (ar pāris nedēļu starpību arī Ārnijs, Stallone un Villiss)!