“Taken 2″ treilerī Nīsons atgriežas pie vecā

June 27, 2012  |  Treileri

Man liekas, ka par šo filmu un Nīsona izdarībām drīz būs ne mazāk joku, kā par Čaku Norisu vai Džeisonu Stethemu (kura konkurss beidzas šodien, pasteidzieties!), bet nekā slikta tur neredzu – aktierim, kā saka noteiktās aprindās, “fortanulo“, jo kurš vīrietis gan nevēlas kļūt par action varoni, pat ja tas notiek 50 gadu vecumā. Kā salīdzinājums – Čārlzu Bronsonu arī vairāk atceras pēc “Death Wish”, nekā pēc viņa agrīnajām lomām (strīdēties varam komentāros).

Nekas nemainās arī šajā Luka Besona by-the-numbers sīkvelā, kurā tiek gandrīz pilnībā saglabāta oriģināla intriga, kā jaunumu piedāvājot mums eksotiskākas lokācijas un vēl vairāk nenosakāmas valsts eurotrash ļaundarus leģendārā aktiera Rade Serbedžijas vadībā. Pie stūres šoreiz “Transporter 3″ un “Colombiana” režisors Olivjē Megatons, kas ievieš zināmas bailes, bet visiem tāpat ir skaidrs, ka visās Besona filmās parādi komandē pats Luks:

“Taken 2″ uz ekrāniem jau šī gada 5. Oktobrī (ASV).

 
  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

    Pēc trailer izskatās notiek tas pats, kas pirmajā filmā. Īsāk sakot I LIKE :D

  • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

    Kā var kas tāds nepatikt? Liks Besons būtībā ir diriģents filmas orķestrim, Liams Nīsons spēlē galveno lomu spriedzes filmā, kur viņš visus apslaktēs, lai atgūtu savu sievu un pasargātu meitu (nav runa par valsts godu, drošību vai prezidenta drošību, bet par ģimeni), darbība notiek Turcijā un prātā iespiežas dialoga rindiņa: “You just have to die” / Uzsvars uz “just”. Vienā vārdā – super.

  • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

    Besons jūtas kā zivs šajā žanrā, un pirmā filma bija labs žanra paraugs, turklāt tēma “no dzīves”, jo cilvēku tirdzniecība un nolaupīšana ir ļoti sāpīga tēma joprojām pasaulē, un it īpaši Eiropā. Tā kā turpinājums šķiet tikai loģisks.