“The Avengers” japāņu treileris

March 16, 2012  |  Treileri

(japāņu balsī) Awessomissimo! Atcerieties tos laikus, kad uzraksts made in Japan vēl kaut ko nozīmēja? Izskatās, ka vismaz ar “The Avengers” treileri tas vēl joprojām ir spēkā. Nezinu, kapēc, bet japāņiem tiek treileris, kurā ir tieši tas, kas tik ļoti pietrūka ASV treilerim – episkuma! Vērtējiet paši:

Pavisam cita lieta, vai ne? Un arī helicarrier beidzot parādīts – var teikt, ka filmai puse uzvaras jau kabatā! Jācer, ka starptautiskais treileris, kuru vērosim arī pie mums, būs balstīts uz savu japāņu, nevis amerikāņu brāli.

Filmas gaidīšanas entuziasms tikko izauga par kādiem 10 punktiem – gaidam “The Avengers” klāt jau 1. Maijā!

 
 • Zandarts

  Tas pats ar “Brave” traileri bija.

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Žēl tik, ka jāklausās tas japāņu pieteicējs (vai kā nu tur tas tiek saukts), kas visu izbojā. Uzreiz bija sajūta, ka esmu atpakaļ 80tajos/90to sākumā, kur kāds krutā rupjā balsī piesaka tur aktierus utt.
  Jocīgi, bet man entuziasms vispār neaug par šo filmu un pie visa vainīgs ir tas, ka kaut kā pieņemu, ka tas būs tai pat līmenī, kur visi ironmani, hulki, Tori un kapteiņi amerikāņi. Man jau patīk parasti tās filmas, bet vairs nesaskatu tur nekā tāda omg. Grūti viņiem paliek no manis izspiest sajūsmu.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Tad bija jāiet uz CHRONICLE

   • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

    hehe, nū shaky found footage filmas man ir pat vēl zemākā latiņā nekā komiksu ekranizācijas. Vairāk dēļ tā, ka tur parasti neparāda to omg, bet tik kaut ko daļēji rāda un pārējo atstāj, lai skatītāji paši piedomā, kas tad tur aiz kadra notiek, ko neredzam. Plus tās found footage filmas man nekad nav šķitušas kino iešanas vērtas.

 • http://twitter.com/Livas_nieki Līva

  Pirms “Džona Kārtera” pagājušo piektdien rādīja to pašu amerikāņu treilera versiju, un tas “The Avengers” treileris gandrīz vai beigās bija visa pasākuma highlight, lai cik tas skumīgi arī neizklausītos.

 • Armandse

  Jā, nu jau cita lieta! Man gan reāli ieper tas jāpāņu stāstnieks/teicējs. Rēāli episki :DDD