“The Avengers” pilnais treileris!

February 29, 2012  |  Treileri

Tieši tā – ar izsaukuma zīmi, jo kad nākamreiz mums būs iespēja redzēt darbībā līdzīgu komandu, viens DC vien zina (jebkurā gadījumā līdz “Justice League” filmai ir vēl savi desmit gadi). Ievadstāsti ir beigušies un laiks ķerties pie darba, kura, ja spriežam pēc treilera, “The Avengers” komandai netrūks – ja nebūs kopīga ienaidnieka, pret ko cīnīties, tad cīnīsies paši ar sevi.

Jebkurā ziņā šī filma ir notikums, un pagaidām visa informācija liecina par to, ka filma ir uzmanīgi (lai nepārhaipotu), bet izdevusies. “Director Fury, it is time!”

Filmas ļaundari, izņemot Loki, acīmredzot tā arī paliks noslēpumā līdz pašai pirmizrādei – kas arī nav tas sliktākais variants.

“Atriebēji” arī Latvijas kinoteātros jau no 1. Maija, Darbs un Slava!

 
 • Jki

  Fuck, yeah!

 • Armandse

  Es atkal gribēšu šo tomēr salīdzināt ar Watchmenu promo materiāliem, kas tomēr bija galvas tiesu
  haipiskāki un episkāki (nu paman šāda tipa filmai , tieši tas arī ir vajadzīgs).

  Es īsti nezinu kas nav riktīgi ar tiem avengera treileriem, tīzeriem un tgad šo. Kautkā tas episkums nelein ārā pa visām malām (kā tas prasītos), tāds ņeto sagramstīts, neto saraustīts. Saprotu, ka Jātrāda visi personāži, jāiziet cauri čeklistam, utt a finālā WOW. Nav. Kautkāadi sprādzieni, standarta frāzes, transformeru čūska atkal uzbrūk…hm.
  Muzons ar ir dzirdēts labāks. Nu viss kopā kautkā nav ūber. Varbūt pietrūkst stāsta..?

  Un ši nu gan liekas nav tā reize, kad būtu kautkas baigi jāslēpj vai jārunā aplinkus. Varbūt tas čeklists ir tik garš, ka tādam normālam stilīgam treilerim vienkārši nepietiek laika (ētera) Gan jau filma būs laba, pārāk lielas likmes, lai laiztu lažu, bet promo materiāli man godīgi nevisai patīk. Kur ir problēma , nemāku teikt…

  Vispār ienāca prātā domā, ka studija varēja katram personāžam taisīt savu īso treileri. Tas varētu nostrādāt. Cilvēki jau varētu sākt sadzīvot ar personāžiem.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Vot man ir kaut kā līdzīgi – baigais haips bija par IRON MAN (1) treileriem, tālāk kaut kā tā, baigi standarti viss (tas par paša Marvel filmām), šo ieskaitot. WATCHMEN vispār negribas salīdzināt, tur tomēr treileriem bija Zeka Snaidera reklāmista pirksts klāt, no krāsu korekcijas līdz mūzikai treileri paši par sevi kā mākslas darbi.

   Bet, cik baumo internetā, Atriebēji esot foršāki, nekā treileros izskatās, līdz ar ko varbūt, ka labi, ka tā? Vismaz nebūs neatbilstošu ekspektāciju.

   • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

    Lūk es tieši gribēju arī teikt – tas apt labi, ka nerada to mega haipu, omg wow sajūtu. Jo man pēdējā laikā ir bijis tā, ka es pārhaipojos pirms filmas skatīšanās no treilieriem un tad noskatoties filmu vienmēr ir meeh, varēja jau labāk. Varbūt šoreiz būs vismaz otrādi.
    Man treilerī pietrūkst viena lieta. Jā, tu redzi tur kaut kas uzbrūk, kaut kas sprāgst utt, bet nav no treilera ne mazākās sajūtas kaut kam just līdzi. Tur iztrūkst momentu, kur kādu no galvenajiem čariem ievainotu nāvīgi utt un tev liktu just līdzi. Tā sakot spiestu laukā asariņu acīs. Nedaudz bezpersoniski tur tas viss.

    • Armandse

     Nu varbūt vārds haips nebūs īsti vietā, drīzāk jau tu pareizi teici, nav tās Mega stāsta sajūtas, kādu prasītos . kautkāda šaudīšanās vienk. :) Šī nu reiz ir tā filma kurai tomēr prasās būt episkai, tur vienk ar specefektiem neizbrauks.

     Es vairāk peros par to kāpēc studija tik kautrīgi to visu promotē, var jau būt ka ir padomā kāds tumšais zirdziņš, bet nu labāk better be. Tagad kautkāds G.I Joe līmenis tiek atrādīts, tikai ar spicākiem personāžiem. Karoč trūkst intrigas. viltīgs Loki un dzelzs čūska man nepārliecina par lielo problēmu :))

    • Armandse

     + Haips jau ir pats par sevi. filmas struktūra jau ir pārhaipota. Tur jau vairs treileri neko nemainīs (tautu nenomierinās)

 • kinomMareks

  Nessmu galīgi pret viņu, bet Loki labāk redzu ejam nekā nākam. Torā man jau pietika ar viņu. Kas potenciāli varētu pietrūkt šiem Avengeriem (vismaz man kā gana labam Marvel pārzinātājam)-pārējie varoņi. Tādi kā Zirnekļcilvēks (kurš man pat šķiet oriģinālā bija galvenais varonis), arī Fantastiskais četrinieks.

  • Armandse

   Tas Lokijs tipo ir galvenais kretīns tajā pasākuma? Es vienk nezinu, nēesmu iedziļinājies viņu razborkās. vai tur vēl visādi kam cemme uz Ņujorku?

   • kinomMareks

    Es ceru, ka nē… Ar Loki jau tā kā Toram pašam vajadzēja tikt galā ;)

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Jā un Nē – Loki IR galvenais ļaundaris, bet viņam kalpo/pakļaujas vēl kaut kas ko mēs nezinam. Pēc vienas versijas tie ir Skrulli, pēc otras – kāda no Thor minētajām/redzētajām 9 pasauļu rasēm (a la Frost Giants)

  • http://twitter.com/cones Jānis L.

   Nu, tad jau tur būs nevis Avengers, bet Civil War, kur tas pats Spider-Man un Fantastic Four bija vieni no centrālajiem tēliem (neatminos Spider-Man iekš Avengers though), bet vispār ienāca prātā, ka tik tās konfliktsituācijas starp Captain, Thor un Iron Man, kurš, kā vienmēr, ir kaut kur pa vidu visam, nenoved līdz, tam pašam, Civil War nākotnē. Grafiskā novele jau baigi jaukā bija.

   • kinomMareks

    Nu jā, komiksos un animācijas seriālos tur tie visi varoņi ļoti spēcīgi ir miksējušies. Atceros, ka Zirnekļcilvēks arī ar Blade ietusēja.

   • http://kinokults.lv Kino Kults

    Ant-man it kā vēl gatavo Edgars Raits, tur arī Wasp jābūt – teorijā. Btw, papēti Nick Fury monitorus Iron Man 2 ainā beigās, kur viņš runā ar Stārku – uz viena no tiem ir redzama Āfrika un apvilkts “Wakanda”, kas ir Black Panther dzimtene. Viņš, kopā ar Luke Cage/Iron Fist, iespējams, būs viena no nākamā laidiena Marvel filmām – pēc Avengers.

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Un vispār man vienmēr smiekli ir par Marvel komiksiem (un ne tikai) – We need to save World un visa darbība notiek veinā pilsētā – NY. Plaša gan tā pasaule :D

 • kinomMareks

  People, people! Relax! Haips, haipoju, pārhaipojos, nav vispār haipa!!! Viss ko var lasīt pēdējā laikā. Neļaujiet kaut kādiem treileriem, plakātiem utt. izbojāt jums pašas filmas skatīšanos. Pēdējā laikā šķiet, ka daudziem gaidīšana ir svarīgāka par pašu filmu. Un kad tā filma ir pienākusi, emocijas jau ir izsmeltas.

  • Armandse

   īsti nesapratu tavu domu gājienu – ko tad treilerus neskatīties un ignorēt tos, vai?
   Jā es piekrītu, ka arī, tā saucamā “gaidīšana” ir daļa no pasākuma. Un tas cik, ko un kas katram tiek izbojāts ir katra paša problēma. Sen jau tie laiki ir pagājuši, kad treilerīši bija vienkārši reklāmu klipiņi “Drīzumā uz Ekrāmiem”

   Un tāpēc jau mēs te tādi jocīgie, internetos un žurnālos esam sapulcējušies, lai lieku reizi paaiztiktu sevi vietās un gudri pafilozofētu par tēmu.
   Kas vēl vairāk sasirdzis, var paanalizēt reklāmas materiālus pa kadram :))

   Nopērc sestdienu, izlasi ko Naumanis un Dita tev iesaka un nebūs tev ne haipi ne ekspektācijas, jeb ja būs, tad vēl vienkāršāk – varēsi vainot viņus :D

   • kinomMareks

    Nē, nē, skatīties, protams, var un pat vajag. Bet tas ir riskanti, jo var rasties nepareizs iespaids, bet pirmais iespaids ir grūti izdzēšams, pat ja maldīgs.

    • Armandse

     Nu tad sausais atlikums, man pašam ir, ka Avengers būs sūdīgi (Tas, nepareizais priekšstats) :) Un, ka jaunais Betmens būs samudrīts.

     Man vienk tiiri profesionālkretīniski patīk vērot, kā un ar kādām metodēm studijas reklamē savus produktus. Un filmas ir tas produkts, kur ir tikai one shot iespēja. Agri vai vēlu mēs to filmu apskatīsimies un novērtēsim viņu solījumus. Nejau visus veļaspulverus un jaunākās mašīnas vai šokolādes mēs skrienam notestēt pēc to reklāmu noskatīšanās…

     Un tagad šodienas trends ir no filmas samiksēt
     neadekvātus treilerus, sūnainām filmām sasola episku stāstu (Immortals) Vai par pašu filmu nepasaka neko (Drive), vai reklamē pavisam citu filmu (piemērs desmitniekā bija Killer Elite).

     Reizēm ir derīgi pēc filmas nolūrēšanas uzmeklēt tās treileri (ja nav redzēts pirmstam) interesantus secinājumus var gūt.

     • http://kinokults.lv Kino Kults

      Labu tēmu aizskāri – tiešām, ne jau tagad neskatīties treilerus un dzīvot ar acīm/ausīm ciet. Ja jau studijas taisa maldinošus treilerus, tad mūsu tiesības ir tos skatīties, uztvert tā, kā katrs pats vēlas/saprot (jo kā tad citādi), un tad vēl uzspert autoriem par to, ka neatbilda solījumiem. Citiem vārdiem sakot – aktīvi piedalīties spēlē!

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Nezinu gan, no Iron Man absolūti neko episku vispār negaidīju (Starks tomēr ir ambiciozs ambīlis savu daļu dzīves bijis un par to samaksā ar atklāsmes mokām) un dabuju labu pašironisku akšon ar labu cilvēcisku tēlojumu. Ja kaut daļa smakas no tā visa būs Avengers (tieši Starka cīņa ar savu iekšējo narcisimu un nihilismu, Kapteiņa Amerikas sirdsēsti par to, ka viņš vienmēr stāda citus augstāk un tāpēc zaudē daļu no sevis, utt.), tad man ar to pilnībā pietiks. Jo nu es neskatīšos Avengers episkuma dēļ, es skatīšos tēlu dēļ, ar kuriem es spēju emocionāli sasaistīties.

  Ne velti mana emocionāli spēcīgākās un mīļākās LOTR daļas ir tādi sīkumi, par kuriem Tolkīns tikai liek nojaust, bet ko Džeksons izvilka scenārijā ārā – kā piemēram Aragona frāze “For Frodo” pirms došanās neuzvaramā kaujā pie Mordoras vārtiem.