“The Dark Knight Rises”: kino-blogeru seanss un atsauksmes no skatītājiem

July 28, 2012  |  Kinoblogeri

Tagad jau var droši runāt – tiešām, negribēju kādam sabojāt skatīšanās prieku, bet kino-blogeru seanss Nr. 5, veltīts filmai “The Dark Knight Rises”! Manu spoiler-free viedokli par filmu varējāt lasīt jau pirms seansa (šeit), gribu tikai piebilst, ka, skatoties filmu otro reizi, tā likās labāka, kā pirmo – ja tad vēl bija emocijas un piepildīti/nepiepildīti sapņi un cerības, tad otrajā reizē viss nostājās savās vietās, un K. Nolana titāniskais veikums, noslēdzot paša uzbūvēto triloģiju, bija redzams vēl skaidrāk. Lieliski!

TDKR kino-blogeru seanss!TDKR kino-blogeru seanss!
TDKR kino-blogeru seanss!TDKR kino-blogeru seanss!
(par bildēm paldies @forumcinemaslv, @topinjs, man)

Pie filmas vēl atgriezīsimies, par kino-blogeru seansu – neskatoties uz misēkli ar vietām (to skaitu), zāle bija pilna un pat tie, kas sēdēja pirmajās rindās, to nenožēloja (tiem tika arī “mierinājuma” dāvanas no mums!). Prezentācijas šoreiz bija vesalas divas (kura bija “bonuss”, to vēl lemjam), diemžēl iemūžināt tās video traucēja tehniskas ķibeles (Betmens noflashoja aparatūru), bet likt “plikas” prezentācijas bez šova nav jēgas. Nāciet uz mūsu seansiem, vārdu sakot – visa sāls ir klātbūtnē!

Un, par filmu. Par cik pats jau izteicos, vārds Jums – skatītājiem, atsauksmes tiešām ir dažādas, te būs 12 spilgtākās (protams, mūs primāri interesē tie, kas bija uz mūsu seansu):


Un, mana mīļākā atsauksme:


 
 • r00m

  Žēl, ka nav video. Prometheus video bija labs :)

 • http://twitter.com/aiwwa Aiva Birbele

  Beidzot esmu saņēmusies drosmi, lai pateiktu – ja tādas filmas kā TDKR nokļūst imdb.com topa divdesmitniekā, kaut kas ar mūsu pasauli ir sagājis tādā p.., ka nekāds Betmens mūs neglābs. Ok, komiksu fani visu šo gana garlaicīgo kino sauc par episku un atrod tur visādus simbolus, bet – nu, nav tur nekā tāda, lai to dēvētu par Lielisku Kino!!! Es tur saskatīju parodiju par proletariāta revolūciju; ja dikti saņemos, varu piekrist, ka filma labi nosēdz visu triloģiju. Bet! Tur ir tik daudz BET, ka sajūsma izklausās gana samākslota.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Manuprāt, šis nu ir tas gadījums, kad filmas slava un hype ap to galarezultātā dara tai sliktu – jo zem visa hype un fanboju (arī manām) slavas dziesmām šī ir vienkārši komiksa ekranizācija, kuras var būt labas, var būt sliktas (Batman & Robin), dažādas. Bet ir un paliek komiksu ekranizācijas.

   Bet brīdī, kad tiek piesaukts IMDB Top20, “Gada filma”, “ģeniālais Nolans” un viss tiek būvēts uz to, ka filma būs Notikums vai vispār “movie of the forever”, tas nevar beigties labi – tas ir overhype un tiek aizmirsts par galveno – šī taču ir komiksa par Betmenu ekranizācija!

   Ja pieiet lietām vienkāršāk, tad viss ir kārtībā – labs komikskino, labi turpina iepriekšējās daļas, ir savs stils, var patikt un var nepatikt, bet jau objektīvi :)

 • Pingback: Kas ir kinoblogeri? / Kinocast.lv: podkāsts par kino()