“The Dark Knight Rises”: kino-blogeru seanss un atsauksmes no skatītājiem

July 28, 2012  |  Kinoblogeri

Tagad jau var droši runāt – tiešām, negribēju kādam sabojāt skatīšanās prieku, bet kino-blogeru seanss Nr. 5, veltīts filmai “The Dark Knight Rises”! Manu spoiler-free viedokli par filmu varējāt lasīt jau pirms seansa (šeit), gribu tikai piebilst, ka, skatoties filmu otro reizi, tā likās labāka, kā pirmo – ja tad vēl bija emocijas un piepildīti/nepiepildīti sapņi un cerības, tad otrajā reizē viss nostājās savās vietās, un K. Nolana titāniskais veikums, noslēdzot paša uzbūvēto triloģiju, bija redzams vēl skaidrāk. Lieliski!

TDKR kino-blogeru seanss!TDKR kino-blogeru seanss!
TDKR kino-blogeru seanss!TDKR kino-blogeru seanss!
(par bildēm paldies @forumcinemaslv, @topinjs, man)

Pie filmas vēl atgriezīsimies, par kino-blogeru seansu – neskatoties uz misēkli ar vietām (to skaitu), zāle bija pilna un pat tie, kas sēdēja pirmajās rindās, to nenožēloja (tiem tika arī “mierinājuma” dāvanas no mums!). Prezentācijas šoreiz bija vesalas divas (kura bija “bonuss”, to vēl lemjam), diemžēl iemūžināt tās video traucēja tehniskas ķibeles (Betmens noflashoja aparatūru), bet likt “plikas” prezentācijas bez šova nav jēgas. Nāciet uz mūsu seansiem, vārdu sakot – visa sāls ir klātbūtnē!

Un, par filmu. Par cik pats jau izteicos, vārds Jums – skatītājiem, atsauksmes tiešām ir dažādas, te būs 12 spilgtākās (protams, mūs primāri interesē tie, kas bija uz mūsu seansu):


Un, mana mīļākā atsauksme: