“The Expendables 2” – līdz šim episkākais kinoblogeru seanss!

August 17, 2012  |  Kinoblogeri

Hey! Paldies visiem, kas ieradās uz, iespējams, līdz šim episkāko kino-blogeru seansu (jā, tiem, kas nebija – episkāks par Betmenu, tie, kas bija, to apliecinās). Bija viss, kas šādos gadījumos nepieciešams – stiprs dzēriens (Jameson!), pareizā kompānija un pareizā filma! Nebija tikai lekcija pirms filmas – tā vietā “uz galviņas” ielecām 80-to grāvējos un to varoņos, un kārtīgi pasmēlāmies sajūtas, kuras tie sniedz!

Kas attiecas uz filmu, tad savā starpā vienojāmies – tā bija daudz smieklīgāka un asprātīgāka, kā liela daļa pēdējo gadu laikā redzēto true-komēdiju (un ko es visu laiku mēģinu pateikt!). Vienkārši uz otro daļu filmas veidotāji beidzot saprata, ka tā vispār nav filma, tas ir feļetons (tā laikam tas saucas), kur aktieri tēlo paši sevi vai savus sabierībā uzbūvētos tēlus, bet īstajā brīdī parādās Čaks Noriss un izstāsta kādu Čaka Norisa joku (tas gan nav joks). Lieliski!

Mazu daļu no awesomeness, kas valdīja pirms-filmas prezentācijā, var uzķert šeit:

Varu atklāt arī pasākuma back-stage, jeb kā tas notiek, par cik tas tika jautāts un nav arī īsti noslēpums – no manas puses pasākums kopumā tika gatavots apmēram divus ar pusi mēnešus, sākot ar pirmajām sarunām ar filmas īpašniekiem (vai atļaus? kā paskaidrot?), sarunas ar Pernod-Ricard, kinoteātri utt., un beidzot ar visiem jokiem, ko stāstīju pasākuma laikā (tie tapa kādu nedēļu, izsverot un izfiltrējot 2/3 kā pārāk gīkisus – ja kas, tie man bija kabatā uz lapiņas). Un tas ir neminot treilerus, kuru atlase ilga vairāk kā mēnesi – kuras filmas (atpestīju Jūs arī no “Džošua Koka” un “Kurjera 2” uz lielā ekrāna ;), kapēc tieši tās utt. Jebkurā ziņā, tas viss nav ne viegli un ne arī ātri – un īpaši tapēc jebkuri publikas aplausi ir burtiski zelta vērti! Paldies Jums!

Vēl labā ziņa – pasākums tika filmēts, un filmēts daudz, līdz ar ko būs pieejama gan prezentācija, gan arī vairāk, tikai nezinu, kad tieši (*wink wink*). Bet tagad pievērsīsimies twittersfērai:


Un, tā kā iepriekš man minēja, ka publicēju tikai pozitīvos tvītus (kas ir bullshit – publicēju tos, kurus varu atrast), tad negatīvos (par pasākumu, ne filmu), ja tādi ir, metiet lūdzu komentāros!