“The Expendables 2″ pilnais treileris

May 3, 2012  |  Džeisons Stethems, Treileri

Nedaudz sabijies, ka Marvel superkomanda tam nozags visu uzmanību, pats Silvestrs Stalouns uzņemas prezentēt svaigāko, pilno “The Expendables 2″ treileri – šaubu nav, šī tomēr būs spēcīgākā šīsvasaras komanda (par filmu – to vēl redzēsim). Treileris velti laiku netērē, lai gan vismaz puse no tā aiziet tikai tam, lai uzskaitītu 80-to gadu action leģendas, kas filmā piedalās. Kā saka paši-saprotat-kas, “I’m back!”:

Izskatās iespaidīgi, pat ja tā ir vairāk Uzvaras dienas parāde ar vecajiem tankiem uz bulvāra, nekā filma kā “filma” – nav aizmirsti ne pavisam vecie (tiem Čaks un Ārnijs), ne mūsdienīgie (tiem Stethems un “kaut kāds tur Kutjūrs”), pat gados jaunākajiem action faniem (KinoExpertam Jr?) ir tas glītais ģīmītis no “The Hunger Games”. Plus Stallone pret Žanu Vileinu (Jean Vilain, get it?) zvērīgā divkaujā – pilnai laimei vēl tikai jāsagaida treileris ar pareizo tulkojumu.

“The Expendables 2″ eksplodē uz kinoekrāniem šī gada 17. Augustā (ASV)!

 
 • http://twitter.com/Uldis_Burkevics Uldis Burkevics

  Īsti nezinu pozitīvi vai negatīvi, bet tas “I’m back” bija smieklīgi :D

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Tas bija, kā pareizi saka, “laughable”, bet cerams, ka treilerī vienkārši izrauts no konteksta :)

 • KinoExperts_jr

  Man, kā action fanam, protams, šī filma ir liels notikums, bet par to, ka filmā būs redzams Krisa Hemsvorta brālis (?) neesmu sajūsmā. Lai gan vakar apritēja jau 40, varēja piedalīt “The Rock”. Viņš jau nav vienīgais action vecis, kurš ir piedalījis (neveiksmīgās) ģimenes filmās. :)

  • kinomMareks

   Nevis vienkārši piedalījies, bet tas gandrīz vai ir viņa basic žanrs.

   • http://kinokults.lv Kino Kults

    Nu tomēr īsti nē, vismaz kvantitatīvi. Sanāk:

    T.s. “Ģimenes filmas”:
    – The Game Plan
    – Race to the Witch Mountain
    – Tooth Fairy
    – Journey 2

    T.s. “Normālās filmas”:
    – The Mummy Returns
    – The Scorpion King
    – The Rundown / Welcome to the Jungle
    – Walking Tall
    – Be Cool
    – Doom
    – Southland Tales
    – Gridiron Gang
    – Get Smart
    – The Other Guys
    – Faster
    – Fast Five
    – G.I. Joe 2
    – Snitch
    – Pain & Gain

    Tā kā nevajag te aprunāt Dveinu :) Cita lieta, ka viņa ģimenes kino perioda rezultāti ir TIK crappy, ka viņam vajadzēs vēl 10 hardcore bojevikus, lai mēs tiktu vaļā no nepatīkamās piegaršas.

    • KinoExperts_jr

     Tagad pēc “Journey 2″ viņš mani ir īpaši nokaitinājis. Lai gan, viņš ir piedalījies vairāk action filmās, cilvēki viņi atceras, kā ģimenes filmu aktieri. :( Jāgaida, kad iznāks “The Fast and the Furious 6″. Varbūt labosies, jo piektajā daļā viņš man patika! :)

     P.S Švarcnegeram piedeva par to, ka viņš piedalījās ģimenes filmās un apšaubāmās komēdijās. :)

    • kinomMareks

     Bet Tu redzi ko tās ģimenes filmas dara ar dažiem (tobiš arī ar mani)?! :) Klints redzēta entajās filmās, bet atmiņā lec tieši “tās”.

    • http://twitter.com/aiwwa Aiva Birbele

     Dveinam ir svarīgi ne tikai sadod pa purniem, bet viņam gribas būt tādam kā nācijas tēvam, kas propogandē veselīgu dzīvesveidu un, noglāstot galvu katram puišelim, teikt – uzstādi lielu sapni un sasniedz to! Tāds iespaids radies, skatoties intervijas ar viņu un sekojot twiterī. Viņš grib, lai fano ne tikai action filmu skatītāji, bet arī mājsaimnieces ar bērniem. Par to ,,skarbi” jāmaksā, piedaloties visādos džornijos. :)

   • http://kinokults.lv Kino Kults

    In other news, The Rock pēc tam, kad saprata, ko ir izdarījis ar savu action-zvaigznes karjeru: http://img683.imageshack.us/img683/1007/st2vm.jpg (no filmas “Southland Tales”, kuru iesaku visiem bez izņēmuma)

    • Armands Erglis

     Ha! Dēļ šīs bildītes tiko nolūrēju to filmu :) Nujā mūzika super… :D
     Kautkā biju plaidis garām iepriekš, be finālā sapratu, ka tas bij tāpēc,ka Donnie man nepatika.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Viss kārtībā, piedūrieni ir daļa no spēles.

   Par The Rock – nu ir cerība, ka varbūt 3. daļā, bet es baigi necerētu, jo visa mehānika zem Expendabļiem ir baigi labi saprotama tiem, kas saprot, ka finansētāji ir Millenium Films (kas nozīmē, ka The Rock viņi vienkārši nevar atļauties un nevar arī pielauzt par kapeiku uzfilmēties. Ja nu vienīgi Stallone pats personīgi izlūgsies). Vienkārši The Rock, ja skatamies tieši, šobrīd ir VIRS visiem Expendables dalībniekiem, statusa un honorāra līmeņos.

   Tāpat arī ar Sīgalu, kuram ir a) bīfs ar VanDammi jau padsmit gadus un b) bīfs ar Millenium Films galvu Ari Lerneru par honorāriem, līdz ar ko ir iespēja, ka pats Sīgals varētu būt neieinteresēts piedāvājumā – diemžēl.

 • kinomMareks

  Negribu tagad uz sevi baigās dusmu šaltis izsaukt, bet pirmie Neiznīcināmie šķita tādi nedaudz jocīgi. It sevišķi pats Stalone, kurš šķiet bija starā par savu savākto omandu. Bet otros, protams, gaidu, jo klasika ir klasika.

 • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

  Skatoties pirmo daļu sapratu to, ka «Expandables» ir domāts, lai skatītos uz aktieriem un gremdētos atmiņās, nevis uz filmu kā tādu.

 • http://twitter.com/kaarliitys Kārlis

  “I pronounce you man and knife” mjā…

 • http://twitter.com/karlowich Karlis

  OMG. Tur ir pat Čaks. Lai būtu pilnība, vienīgais kas pietrūkst ir Džekijs Čans un Žans Reno.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Džekijs Čans jau netika – viņš Latvijā…

 • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

  Reklāmas rullīša pieteikšanā Stallone tāds savārdzis izskatās. Filmu gaidu, taču ne tik, tik ļoti. Filma draugu kompānijai.

 • http://twitter.com/artis_k Artis Kamals

  Vēl pietrūkst Brūsa Lī hologrammas…
  Ārpus konteksta – kurā seriālā, ko mūžību atpakaļ rādīja kāda no vietējām televīzijām, galvenais varonis ik pa laiciņam sarunājās ar kaut kādu sievieti – hologrammu?

 • r00m

  Piekrītu @Gnaxywa tāpēc vērtēšu filmu nedaudz savādāk kā citas. Tomēr visi aktieri no klasiskajiem “bojevikiem”. Gaidu uz ekrāniem :)