“The Lone Ranger” pilnais treileris: ātrāk, skaļāk, Dep-iskāk

December 22, 2012  |  Treileri

Turpinot šonedēļ iesākto vesternu tēmu (kurš vēl neizlasīja “Lodes un Makaroni”?), turpināsim ar blokbasteru svētās trīsvienības Depa, Verbinska un Brukhaimera jaunākā veikuma “The Lone Ranger” svaigāko treileri – garāku, saturīgāku un arī iedvesmojošāku, kā iepriekšējo. Lūdzu, video!

Kaut kā Holivudu sācis mētāt, vai nu nostaļģija moca, vai vēl kas (Maiju kalendāru vairs nevaram vainot), bet bez vesela lēruma oriģinālu sci-fi filmu mūs gaida arī vesternu mini-renesance, jo Ziemassvētku dāvanai “Django Unchained” sekos šis vasaras supergrāvējs, kura pamatmērķis ir skaidrs – tāpat kā savulaik pierādīt, ka vesterns ir tikpat dzīvs, aktuāls un masu žanrs, kā pirātu kino! Un, spriežot pēc treilera satura, vismaz vizuāli tas noteikti ir izdevies.

Sekojot Brukhaimeram tviterī bezmaz vai fiziski jutu, cik grūti nāk filma – bezgalīgas uzņemšanas dienas, avārijas, aizķeršanās un vienkārši grūtības sekoja filmas autoriem ik uz soļa (taisnības labad jāsaka, ka tieši tāpat dzima arī “Pirāti”), bet tie visi ir neatņemami Verbinska filmu uzņemšanas atribūti. Līdz šim rezultāts vairāk kā attaisnoja procesu – dosim viņiem iespēju arī šoreiz?

“The Lone Ranger” iejāj kinoteātros nākamā gada 3. Jūlijā (ASV).