“The Man With the Iron Fists” treileris: RZA pret Tarantino

July 26, 2012  |  Treileri

Kung-fu atkal ir populārs? Cerams, jo Kianu Rīvzam un viņa sapņu projektams seko vēl viens tāds pats, tikai no filmās jau bieži manītā hip-hop mūziķa RZA (Wu-Tang Clan)! Bet īstais iemesls, protams, ir zināms – noteiktā paaudze, bērnībā saskatījusies kung-fu filmas sliktas kvalitātes VHS kasetēs (tie, kuri domā, ka ASV vai Eiropā bija savādāk, kā pie mums, rūgti maldās), ir izaugusi un viss jaunībā sasmeltais nāk ārā.

Īpaši jau tapēc, ka RZA nav viens, bet draugu-kinomānu lokā – filmas scenārija tapšanā piedalījās Īlajs Rots (“Hostel”, “Cabin Fever”), bet viss pasākums notiek zem “Quentin Tarantino presents” izkārtnes. Bet kur Kventins, tur arī A-klases aktieri (Rassels Krovs, Lūsija Liu, Pema Grīra…), šāda tipa filmai pieklājīgs budžets, satriecošs plakāts, kā arī Iedvesma ar lielo burtu:

Kā par brīnumu, gaidam “The Man With the Iron Fists” kinoteātros jau šī gada 2. Novembrī (ASV)! Bet, lai to izbaudītu pilnībā, būs jābrauc uz Serbiju, kur filma sauksies “Čovek Sa Gvozdenom Pesnicom” (whatever that means)!

ps. Ko sakat, vai būtu nepieciešams kino-blogeru seanss šitik ērmotai filmai?