Toms Krūzs piedāvā: “Jack Reacher” KONKURSS!

December 19, 2012  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 03.01.2013:
Viss, beidzot ir – piedošanu visiem, bet uz nākamo konkursu (kurš būs rīt) atradīšu kādu automatizēto rezultātu apkopošanas rīku (varbūt kāds var ko ieteikt?), lai šis nevelkas garumā tehnisku iemeslu dēļ. Labās ziņas – no 22 cilvēkiem, kas piedalījās konkursā, saņēmu 22 pareizas atbildes! Protams, ka jautājumi bija ļoti viegli (manuprāt), bet ceru, ka vismaz bija interesanti meklēt.

Un galvenais – balvas pēc neuzpērkamā datora ™ lēmuma saņem Dāvis Dakša, Mārtiņš Šulcs un Ellen Heroine (ceru, ka tas ir īstais vārds/uzvārds). Ar uzvarētājiem sazināšos personīgi, visiem pārējiem – paldies par dalību, un līdz nākamajiem konkursiem!

PAPILDINĀTS 02.01.2013:
Piedošanu, visas ZS/JG svinības sajauca visus plānus – apkopoju atbildes un publicēšu uzvarētājus 03.01.2013!

Sen nav bijis foršu konkursu ar vēl foršākām balvām, un pelnīti – labāk retāk, bet labāk (protams, labāk man, nevis tiem, kas piedalās konkursos). Lai kā arī nebūtu, ir ļoti labs iemesls iepūst dzīvību šajā tematā, jo pavisam drīz Latvijā ieradīsies “Džeks Rīčers” Toma Krūza personā, un tas ir tieši tik labs iemesls, lai tam par godu uzrīkotu foršu konkursu – ar lieliskām balvām!

Pateicoties filmas izplatītājam ForumDistribution man šoreiz ir veselas trīs (!) balvas ar filmas simboliku – parocīgs kabatas lukturītis, ar kuru var biedēt draugus un paziņas. Manuprāt, lieliska balva – tālākais Jums jau ir zināms:

1

Džeks Rīčers

ir britu izcelsmes rakstnieka Džima Granta (zem pseidonīma Lī Čaildss) izdomāts un ASV ārkārtīgi populārs personāžs. Un ļoti ražīgs – uz šo brīdi Rīčers ir figurējis _____ pilntiesīgās novelēs.


A) Piecpadsmit
B) Septiņpadsmit
C) Divdesmit vienā

 

2

“One Shot”

bija filmas oriģinālais nosaukums, tāds pats, kā _____ novelei ciklā par Džeku Rīčeru.

 

A) Piektajai
B) Septītajai
C) Devītajai

 

3

Nabaga Toms Krūzs

pār viņu bira grāmatu fanu dusmu lavīna, un tikai par to, ka Toms Krūzs neatbilda novelēs aprakstītā varoņa _____.

 

A) Augumam
B) Rasei
C) Balsij

 

4

Filmēšana

pilnībā notika ikoniskā ASV pilsētā, _____.

 

A) Bostonā
B) Pitsburgā
C) Detroitā

 

5

Kristofers Makvorijs

tik veiksmīgi sastrādājās ar Tomu Krūzu, ka tam jau piedāvāts darbs pie vienas no nākamajām Krūza filmām, _____.

 

A) “Mission: Impossible 5”
B) “Top Gun 2”
C) “Van Helsing”

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Ceturtdienas (27. Decembris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!