Transformeri 4: kastings un citas lietas

November 12, 2012  |  Jaunumi

Protams, ka tāds sevi cienošs blogs kā Kino Kults nevar apiet tādu tēmu kā “Transformers 4″ – pat ja Maikla Beja filmas pārstāja interesēt akurāt pēc robots-in-disguise pirmās daļas (tapēc jo vairāk gaidu “Pain & Gain”, lai šīm attiecībām pieliktu punktu). Bet naudaskārais Maikls tikmēr visai aktīvi komentē ap jauno filmu notiekošo un pat nopludina logotipus un citas lietas savā mājaslapā – tieši tā, kā īstam vīram pienākas! Ko tad viņš ir atklājis?

Ceturtā filma būs tiešs iepriekšējo filmu turpinājums, taču tajā nebūs iepriekšējās sērijās redzētie roboti (šis nav apstiprināts) un, galvenais, aktieri (šis gan ir droši). Atbildi par robotiem nedaudz agrāk sniedza rotaļlietu giganta Hasbro pārstāvis (jaunus robotus pērk labāk, nekā vecos, tik vienkārši), atbildi par cilvēkiem varat izdomāt paši – lai gan arī šeit neiztika bez visuresošā Šaijas un viņa lielās mutes.

Transformers 4 logo un citas lietas
(filmas oficiālais logotips – sliktāk būtu tikai nosaukums “Trans4mers”, kurš gan vēl ir iespējams)

Bet galvenā hohma nāca nevis no Beja, bet gan no interneta – steigšus piekomandētais filmai Marks Volbergs (Academy Awards (c) Nominee!) sākumā tika agresīvi noliegts, bet tad oficiāli apstiprināts galvenajai lomai filmā, ar atrunu, ka pēc nelielas apdomāšanas ideja tiešām likās ļoti laba (arī Volbergs piebilst “gribu kaut ko bērniem parādīt”)! Secinājums ir vienkāršs – vairāk rakstam visādas muļķības internetā, un tās piepildīsies! Agrāk baumoja, ka centrālais tēls jaunajā triloģijā (kā citādi) būs vienkārša vidusskolniece no Teksasas un viņas draugs-automehāniķis (t.i. pirmās divas filmas, tikai otrādi), taču kurš to zina, kā tur tagad viss izvērtīsies – nevienai no šīm lomām Volbergs, manuprāt, nav piemērots.

Vārdu sakot, sliktas ziņas – līdz “Transformeriem” pavisam bez cilvēku personāžiem (kas ir tieši tas, kas būtu vajadzīgs Beja gadījumā) jāgaida vēl ilgu laiku. “Transformers 4″ pirmizrāde paredzēta 2014. gada 4. Jūlijā!

 
 • rick’james

  cik gan ļoti, tomēr, tie nebeidzamie sīkveli, rebooti un reimaginingi nogurdina… Kad būs kaut kas jauns un oriģināls, jeb tas laiks ir pagājis uz neatgriešanos ar retiem izņēmumiem? :/

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   2013. gads:
   “Elysium” no Nila Blomkempa ar Metu Deimonu
   “Oblivion” no Joseph Kosinski ar Kukurūzu
   “Pacific Rim” no Del Toro ar pusi no “Sons of Anarchy” komandas
   galu galā, “After Earth” no Šjamalana ar Viliem Smitiem Sr. un Jr.

   un tas ir tikai sci-fi – oriģināls, ne-sīkvels, ne-rīmeiks, ne-ekranizācija (“Oblivion” tehniski ir, bet tur uztaisīja bilžu grāmatu kā storyboard, lai pārdotu filmu :)

   Tā kā vēl viss nav zaudēts! :D Gaidam!

   • rick’james

    jau izklausās cerīgāk :)

 • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

  Iedodiet Nolanam šito frančīzi un es beigšu biksēs tūlīt pat.

  • rick’james

   Snaige ledusskapis ar Liam Neeson un poļu akcentu varētu būt cieti

   • http://kinokults.lv Kino Kults

    Ir taču GPS ar Yoda balsi :)

 • Malder

  Max Payne ft. Transformers. Galvenais, lai Š. Lebafs nebūtu un nepievērstu lielu uzmanību cilvēku attiecībām. Pietiek jau ar iepriekšējiem trim garadarbiem.

 • Lingreg

  Kaut transfomeri 4 pienāk ātrāk

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Paldies! Citādi dažreiz aizmirstu, kam rakstu šo blogu!

 • Squeak_Squeak

  Paldies par rakstu, sen nebija nekas par 4. filmu jauns dzirdēts!
  Man ne pārāk patīk tā režisora stils iebāzt visādus jēlos jociņus vai personāžus, bet nu visādi citādi – action ir, roboti ir, man neko arī vairāk nevajag. Gaidu ar nepacietību!
  P.S. Kaut arī mans favorīts viennozīmīgi ir tā pēdējā multene :)