“Transporter” drīzumā uz mazajiem ekrāniem

August 13, 2012  |  Treileri

Jau pasen izziņotais, bet no radariem nozudušais “Transporter” TV-seriāls beidzot ir atrādījis sevi publikai, tātad – mums, pagaidām treilera formātā. Seriālu ilgstoši māca dažādas likstas – no showrunner’a (jeb seriāla idejiskā tēva) nomaiņas filmēšanas vidū, līdz pat galvenās lomas atveidotāja traumai un tai sekošajai rehabilitācijai. Bet nu liekas, ka visas likstas ir garām, un vismaz pirmā no plānotajām sezonām ir gandrīz pabeigta.

Ko lai saka – izskatās tieši tā, kā treileris jebkurai no “Kurjera” pilnmetrāžas filmām, un tas nu šoreiz ir īstākais kompliments! Kā jau minēju, tad Stethema vietā darbojas mazāk dārgs aktieris Krisa Vensa (“Prison Break”) personā, viss pārējais palicis nemainīgs – no inspektora Tarkonī (franču aktieris Fransuā Berlāns) līdz glamūrīgajām Franču rivjēras panorāmām, par cik seriāls ir Francijas-Kanādas kopražojums, aiz kura, protams, stāv neviens cits, kā Luks Besons:

Mājvietu tas atrada ASV kabeļtelevīzijas kanāla Cinemax (HBO meitas uzņēmums) ēterā – tātad mūs gaida dārga un kvalitatīva izklaide, bet pirmajā sezonā paredzētas 12 sērijas. Par to, kurš kanāls un vai vispār seriālu rādīs Latvijā, man pagaidām nav informācijas.

Škrobe tik par to, ka šo nevar likt Džeisona Stethema sadaļā.