TWITTER-KONKURSS par filmu “Trakās Brīvdienas”

April 23, 2012  |  Dažādi, Jaunumi

UPDATE 27.04.2012:
Noslēdzam, paldies visiem par dalību! Patiesībā iesūtītās versijas par Gibsonu bija tik dažādas, ka man nācās lūgt daļēju randomaizera palīdzību – kurš noteica, ka uz filmu (kopā ar kādu) dosies Sabīne Leingarde! Bet otrs uzvarētājs man bija skaidrs – tas ir @AmishAmish, kuram vienkārši IR jāredz jaunais Gibsona gabals. Pašsarotamu iemeslu dēļ:

Trakās Brīvdienas - twitter-konkursa uzvarētāji

Uzvarētājiem šovakar nosūtīšu kinokaršu kodus kā DM – sekojiet KinoKultam, kas vēl ne.

ORIĢINĀLS:
Pēc visiem “zini vai mini” konkursiem, šai nedēļai kas vieglāks – kopā ar Acme Film piedāvāju izteikt savas domas par harizmātisko skandalētāju Melu Gibsonu, jo jau šonedēļ startē viņa jaunākais grāvējs, “Get the Gringo” jeb “Trakās Brīvdienas” (nosaukums nav lokalizatoru fantāzijas lidojums, bet gan filmas oriģinālnosaukums, “How I Spent My Summer Vacation”, zem kura filma startē Eiropā).

Bet konkursa noteikumi ir pavisam vienkārši:
1) Ir jāseko @acmefilmlv un @kinokults Twitter profiliem
2) Tvīta garumā jāuzraksta, kapēc jums joprojām patīk Mels Gibsons, neaizmirstot pielikt klāt hashtagu #trakasbrivdienas, piemēram šādi:

Trakās Brīvdienas Twitterkonkurss
(* var mēģināt arī ja Mels Gibsons vairs nepatīk nemaz)

3) Viss! Nedēļas beigās (Piektdien, 27. Aprīlī) kopā ar Acme Films izvēlēsimies divus interesantākos, asprātīgākos un visādi citādi piemērotākos tvītus (atrodot tos pēc hashtaga #trakasbrivdienas, tapēc neaizmirstiet par to), kuru autori saņems ielūgumus uz filmu – katrs pa diviem. Lai nav vienam jāskatās Gibsona izdarības!

Trakās Brīvdienas
“Trakās Brīvdienas” kinoteātros jau no šīs Piektdienas!