“Zero Dark Thirty” tīzeris: visi meklē Osamu

August 7, 2012  |  Treileri

Klusām ir iznācis oskarotās režisores Ketrinas Bigelovas / producenta Marka Boula jaunākā projekta “Zero Dark Thirty” (iepriekš pazīstams kā “Untitled Osama bin Laden project”) pirmais treileris, jeb, drīzāk, tīzeris, kurā uz patiesiem notikumiem balstītā trillera (filmas autoru sadarbība ar ASV valdību pat izpelnījās sabiedrības sašutumu, nu kā tā varot!) notikumi pasniegti tipiski Holivudas stilā – vēl nedaudz, un kadrā redzēsim Džeisonu Bornu vai tam līdzīgo!

Borna gan filmā nebūs, toties būs viss šībrīža jaunās Holivudas vīriešu zieds – Džoels Edžertons (“Warrior”), Kails Čandlers (“Super 8”), Kriss Prats (“Parks & Recreation”), Marks Strongs, Edgars Ramirezs (“Carlos”), Frenks Grillo (“The Grey”) un citi, kā arī vienmēr apburošā Džesika Česteina, kas man vienmēr pēc izskata atgādina pašu madam režisori:

Kas interesanti, tad filma tiek trekniem burtiem izcelta kā “no “Hurt Locker” veidotājiem”, filmas, kas ASV nopelnīja nedaudz vairāk kā 17 milj. USD (pie 15 milj. budžeta), citiem vārdiem sakot – izgāzās (protams, ka iekavēto atguva iekš home video/vod/utt., bet ne jau par to ir stāsts). Šī arī ir atbilde uz jautājumu, kam ir nepieciešami Oskari – protams, lai reklamētu citas filmas, “no Oskara balvas ieguvējiem” utml. Bizness ir bizness – arī ja runājam par Osamas bēdīgo galu.

Filma kinoteātros jau šī gada 19. Decembrī (ASV), akurāt “Oskaru sezonas” pašā viducī – skat, varbūt nākamreiz titros jau būs “from the award-winning creators of “Zero Dark Thirty”…”