“300: Rise of an Empire” otrais treileris

December 5, 2013  |  Treileri

Diemžēl ne visi no jums bija Kinofestā “Spektrs”, kurā uz lielā ekrāna varējām ekskluzīvi vērot satriecošu filmas “300: Rise of an Empire” treiler-preview-klipu. Bēdiņš. Es gribētu teikt, ka beidzot to var internetā noskatīties jebkurš interesents, bet atkal nē – augstāk redzamais treileris, protams, pārliecina, bet ir pazudusi puse ainu kuras izskaidro Kserksa lomu stāstā, kā arī satriecošais Nine Inch Nails (visi uz koncertu!!!) muzikālais pavadījums. Bet skatīties var, ne?

Jo tas vismaz beidzot atbild uz jautājumu – vai tiešām mums bija vajadzīgs filmas “300” sīkvels? Ja godīgi, tad jā, bija – kā minimums noskatīsimies ar interesi, kā maksimums… tad jau redzēs. Nav vairs daudz atlicis – pēc visām pārcelšanām un nobīdēm filma mūs apciemos jau nākamā gada 7. Martā (Latvijā)!

 
 • Kristaps B.

  Es teiktu, ka “300” bija laba filma tikai tamdēļ, ka tās pamatā bija lieliskā Franka Millera grafiskā novele (tik laba, ka iegādājos to drukātā formā). Gan vizuāli, gan saturiski. Atlika tikai to pārlikt kustīgā attēlā (kas arī 1:1 tika darīts).

  Cik saprotu, šī turpinājuma sakarā Millers jaunu noveli nezīmē, tādēļ šķiet, ka viss tur būs izzīsts no pirksta.

  Tādu materiālu kāds ir “300” komikss pie Holivudas sapulču galda uzcept nevar.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Bet Millers taču solīja jaunu noveli, “Xerxes”, pēc kuras it kā uzņemta filma – atceros, ka vēl postēja savas bildes no Grieķijas, uz kurieni brauca “lūkoties iedvesmu”… laikam atrada to raki izskatā :)

   Tb kur komikss, Frenk???

   • Kristaps B.

    Tad es ņemu savus vārdus atpakaļ! Nezināju par to, ka Millers šim tā piedūries. Patiesi, mana attieksme pret filmu mainās, kā arī gaidu to komiksu.

    Bet pēc treilera tā pat tik forši cik pirmā filma neizskatās :/

 • Pingback: Kino Kulta gaidītākās 2014. gada filmas | Kino Kults()