“300: Rise of an Empire” treileris

June 13, 2013  |  Treileri

Rubrikā “nevajadzīgie sīkveli” (kuru mēs veiksmīgi atklājām nākamajā “Kinoblogeri runā” – watch this space!) šoreiz kaut kas tiešām ļoti abstrakts – filmas “300” pa pusei prīkvels, pa pusei turpinājums, pa pusei vienkārši kompanjons “300: Rise of an Empire”!

Filma atkal ir balstīta uz Frenka Millera komiksu “Xerxes”, kurš gan vēl nav iznācis (gadās), bet Zeks Snaiders šoreiz ir tikai izpildproducenta lomā – lai gan viņa vārds treilerī tiek piesaukts visbiežāk. Pie stūres ir pieredzējis reklāmas rullīšu režisors  Noams Murro – šī ir viņa otrā lielā pilnmetrāžas filma. Bet, kopsummā, tas viss galīgi neizskatās slikti – joprojām pārkačāti 6paku veči, joprojām CGI background’i, joprojām slo-mo, trūkst tikai “This is Sparta!!!” un Nine Inch Nails fonā, bet to gan jau izlabos tuvāk relīzei.

Sākumā plānota jau šī gada Augustā, “300: Rise of an Empire” mūs priecēs 2014. gada 7. Martā (ASV).

 
  • Pecisk

    Izskatās ļoti garšīgi. Lai kā arī bija, 300 bija foršs guilty pleasure, un šeit izskatās i tehnoloģija uzlabojusies, i ļoti iespējams vairāk naudas vienkārši (vismaz tajos kadros ko redzēju zili zaļo ekrānu nejūt vispār, kas pirmajā filmā tomēr bija jaušams pabieži).