“A Good Day to Die Hard” final treileris

January 3, 2013  |  Treileri

Klāt “final” treileris gaidāmajai “A Good Day to Die Hard” (jeb “Cietais Rieksts 5”, jeb “Cietākais Rieksts”, kā filma sauksies pie mums), un tā kā būtu pēdējais laiks – līdz filmai palikuši knapi divi mēneši. Ko tad Brulliss būs mums sagatavojis šoreiz?

Godīgi sakot, spaini ar tik izmeklētu “kļukvu” (sieru, sviestu utt.), ka pat vairs nav bail, bet vienkārši interesanti – dzelzs priekšskars tak sen jau nokritis un trešdaļai Holivudas ir krievu saknes, vai tad tiešām joprojām vajag TĀ (iepriekš šādās izdarības tika redzētas tikai iekš “Hitman” filmas). Bet tad es sapratu – uz vecumdienām un redzot, ka vecais kraķis Ārnijs jau sen nogājis no distances, Villiss grib pats savu “Red Heat”, tā lai ar AK-47, matrjoškām un The Kremlin! Un kas mēs tādi esam, lai viņam to liegtu?

Pats galvenais, ka filma no tā nekļūs ne par mata tiesu sliktāka – protams, ka tas jau sen vairs nav tas “Die Hard”, kuru daudzi no jums nesen skatījās uz Ziemassvētkiem (un ne “Die Harder”, un pat ne “With a Vengeance”), bet gan kaut kāds popūrijs par tēmu, kur Džons Makkleins jau sen ir kļuvis par folkloras personāžu pats savā kino visumā. Žēl varbūt vienīgi par totāli antiharizmātisko dēlu (Džejs Kortnijs, kurš to jau “veiksmīgi” pierādīja iekš “Jack Reacher”), bet tā kā Riekstam katrā sērijā ir sava atvase, tad nākamajā (un, kā baumo, beidzamajā) daļā gaidam uzreiz mazdēlu. Vai suni – tas tiešām būtu reāli kruta!

“A Good Day to Die Hard” būs klāt šī gada 14. Februārī!