“A Good Day to Die Hard” final treileris

January 3, 2013  |  Treileri

Klāt “final” treileris gaidāmajai “A Good Day to Die Hard” (jeb “Cietais Rieksts 5″, jeb “Cietākais Rieksts”, kā filma sauksies pie mums), un tā kā būtu pēdējais laiks – līdz filmai palikuši knapi divi mēneši. Ko tad Brulliss būs mums sagatavojis šoreiz?

Godīgi sakot, spaini ar tik izmeklētu “kļukvu” (sieru, sviestu utt.), ka pat vairs nav bail, bet vienkārši interesanti – dzelzs priekšskars tak sen jau nokritis un trešdaļai Holivudas ir krievu saknes, vai tad tiešām joprojām vajag TĀ (iepriekš šādās izdarības tika redzētas tikai iekš “Hitman” filmas). Bet tad es sapratu – uz vecumdienām un redzot, ka vecais kraķis Ārnijs jau sen nogājis no distances, Villiss grib pats savu “Red Heat”, tā lai ar AK-47, matrjoškām un The Kremlin! Un kas mēs tādi esam, lai viņam to liegtu?

Pats galvenais, ka filma no tā nekļūs ne par mata tiesu sliktāka – protams, ka tas jau sen vairs nav tas “Die Hard”, kuru daudzi no jums nesen skatījās uz Ziemassvētkiem (un ne “Die Harder”, un pat ne “With a Vengeance”), bet gan kaut kāds popūrijs par tēmu, kur Džons Makkleins jau sen ir kļuvis par folkloras personāžu pats savā kino visumā. Žēl varbūt vienīgi par totāli antiharizmātisko dēlu (Džejs Kortnijs, kurš to jau “veiksmīgi” pierādīja iekš “Jack Reacher”), bet tā kā Riekstam katrā sērijā ir sava atvase, tad nākamajā (un, kā baumo, beidzamajā) daļā gaidam uzreiz mazdēlu. Vai suni – tas tiešām būtu reāli kruta!

“A Good Day to Die Hard” būs klāt šī gada 14. Februārī!

 
 • aivarssterns

  es ceru ka būs kā #kinoblogeri :)

 • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

  Eh, tiešām vairs nav tas Ziemassvētku “Rieksts”. Ar katru daļu arvien tālāk no tiem. Bet kā gribētos!

  Gribētos mazu, slēgtu, intīmu filmas norises vidi (kuru pakāpeniski iznīcina; kā Nakatomi Plaza vai lidostu). Dažus ļaunos, kurus Vilis soli pa solim nozūmē, darbojoties otrajā plānā, nevis kā galvenais supermens (kā čalis, kas ielīdis ventilācijas šahtā, kurš visiem sākumā pofig). Ģiemenes locekli, kuru glābt (sieva, dēls, mazdēls?). Šķiet tā neviens negrib taisīt. Tā mierīgi, stabili un spēcīgi.

  Visiem vajag skaļu balagānu ar vēl vienu bad-ass čali, kas visus pēc kārta uzspridzina, skrienot pa visu pilsētu. Hei, bet es jau vēl neesmu šo redzējis… varbūt tā nemaz nebūs :/

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Skaties “The Raid” – tur gan nav Villiss, bet ir vēlamais. Vai “Dredd”. Vai arī “Hostage” ar Villisu – pēc tam gan varbūt vairs negribēsies tādu “mazu, slēgtu” :D

 • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

  Ak, klišejiski vēsā, monotonā un apmākusies Maskava, tu nekad nemainies!
  Interesanti būtu sastādīt sarakstu, cik filmas ar gandrīz identisku plotu ir izveidotas. Daudz.

 • Pingback: Kino Kulta gaidītākās 2013. gada filmas | Kino Kults()