“Captain America: The Winter Soldier” pirmais treileris

October 24, 2013  |  Treileri

Kā, kā viņiem tas izdodas??? Atzīšos, ka no “Captain America: The First Avenger” negaidīju daudz (jo, tāpat kā “Tors,” tā taču ir vēl viena the road to Avengers filma…), bet saņēmu daudz vairāk – feina un sirsnīga WWII piedzīvojumu filmā labākajās “The Rocketman” un kaut kur pat “Indiana Jones” tradīcijās, kas tai pat laikā ir arī svarīga MARVEL kino-pasaules sastāvdaļa. Bet ko tad otrajā daļā ar visu izsakošo nosaukumu “Captain America: The Winter Soldier” (Eda Brubeikera atdzīvinātais varonis ir viena no pārdotākajām MARVEL komiksu sērijām)? Izrādās, ka jo-ho-ho ko:

Vispirms jau jāapsveic MARVEL ar vēlmi ne pārāk bieži, bet tomēr uzņemties risku (Warner ar DC to nedara principiāli, un mēs redzam, kas tur notiek), jo, ja pirmā daļa bija klasiski-avantūriska WWII piedzīvojumu filma, tad šoreiz orientieri ir uz tādām filmām, kā “All the President’s Men” (no kurienes ir paņemts arī Roberts Redfords) un “Day of the Jackal” – nosaukumi, kuri tipiskajam Marvel filmu skatītājam izsaka absolūti neko. Bet gan jau arī tie paaugsies un sapratīs, ka viņu priekšā ir īsts (MARVEL pasaules) politiskais trilleris, ar intrigām un negaidītiem sižeta pavērsieniem!

Bet tas viss, protams, ir periferijā un tikai tiem, kas interesējas/saprot, jo priekšplānā ir vizuālais – un pat jau no šī treilera var saprast, ka mūs gaida kaut kas masīvs! “The Avengers” redzētajam Helicarrier pievienojas visa Triskelion bāze, filmā būs Skārletas Johansones varones uz šo brīdi lielākā loma un uz šo brīdi masīvākā auto-pakaļdzīšanās MARVEL filmās (Maikls Bejs kož elkoņos), Kriss Evanss savā lomā jūtas vēl pārliecinošāk, bet pašu Ziemas Karevi mums vēl tā kārtīgi nemaz nerāda – un pareizi, jo jāsaglabā taču kaut kas arī filmai. Vai vismaz pilnajam treilerim :)

Ļoti gaidam “Captain America: The Winter Soldier” jau 2014. gada 4. Aprīlī!