“Divergent” treileris: Bada Spēļu pēdās

November 20, 2013  |  Treileri

Interesantas transformācijas notiek ar YA (Young Adult) žanru – ja vēl nesen gandrīz visi tā pārstāvji centās līdzināties mīksto mēbeļu sāgai (tā lai ir vampīri, vilkači, vēl visādi mošķi UN LAI MĪLA!), tad sekojot “The Hunger Games” fenomenam karstākais, kas šobrīd patīk jauniešiem, ir totalitārā, gandrīz-postapokaliptiskā nākotne, kur visi atšķirīgie tiek brutāli represēti, bet tomēr vēl atrodas jaunieši, kas dos atbildes triecienu tirāniem. UN LAI MĪLA, protams! Šīsdienas pacients, “Divergent” (based on a worldwide bestseller!), ir tieši šāds:

Grāmatu, ko ekspluatēt, šoreiz gan ir mazāk – tikai trīs, jo arī šī, protams, ir triloģija – bet visādi citādi iepriekšējo filmu uzvarošā formula ir veiksmīgi saglabāta. Spriediet paši – simpātiska, bet ne meganfoksīga meitene galvenajā lomā (Šeilīna Vudlija man šķiet galvas tiesu pārāka gan par Sīršu Ronanu, gan par Fila Kolinsa mantinieci, par Kristenu pat nerunājot), lai mērķa grupa spētu sevi ar to puslīdz asociēt. Vismas divi potenciālie līgavaiņi (šeit tie ir Teo Džeimss un Cietais Rieksts Jr.), lai ir no kā izvēlēties – mērķa grupai, protams, ne jau galvenajai varonei. Lērums labu aktieru otrā plāna lomās (Keita Vinsleta, Rejs Stīvensons, Tonijs Goldvins, Ešlija Džada, Megija Kū… ui, ku daudz), kā arī kompetents režisors Nīls Burgers (“Limitless”, “The Illusionist”), kurš to visu smuki saliek kopā kontrolējošu producentu un oriģinālmateriāla autores uzraudzībā.

Forši, ko – un daudz labāk, kā iepriekšējās žanra novirzes. Ar nepacietību gaidīšu, kur YA iestūrēs tālāk – cerams, ka kosmosā, jo sen jau būtu laiks!

Gaidam “Divergent” kinoteātros 2014. gada 21. Martā (Latvijā)!

 
 • Aigars Broks

  Vēl viena filma ko neskatīties :D
  Nepiekrītu tam ka labāka par Sīršu, bet nu katram jau gaume sava ;)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Zini kā, ja skaties filmu dēļ aktrises izskata, tad varbūt labāk vienkārši uzliec wallpaper ;)

   • Aigars Broks

    Arī variants :D Jāsaka, ka ši māk arī labi notēlot.

  • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

   Nelasiju Hunger games, toties noskatījos filmu un biju sajusmā. Kvalitatīva fantastika, turklāt interesanta. Jā ir sīko problēmu virzīšana, toties tas netraucē. Fun faktors un atdeve no kino Hunger games ir daudz lielāks kā tikko iznākušos adult orientētos projektos . Piemēram: Elizeja, Oblivion, After earth dārgi, smuki, bet līdz galam neizdevušies projekti, ko nevar teikt par Hunger games.

   • Aigars Broks

    Hunger Games esmu redzējis un iemesls kāpēc noskatījos ir: lasīju ka tas ir Battle Royale klons (vismaz idejiskais klons) un gribējās tad zināt cik tiešām līdzīga tam ir. Par grāmatām un to labumu es nevēlos pat zināt, jo nez vai tās ir kaut kas labāk par Krēslas bestselleriem un citiem mūsdienu jaunās paaudzes bestselleriem. Plus jāsakam, ka Lourencai ir tomēr talants un arī daži labi citi aktieri tur ir.
    Iesaku labāk tev noskatīties Battle Royale :)
    Es gan Hunger Games nekādā veidā nespētu pacelt augstāk par Elizeju un Oblivion.
    After Earth man liekas būtu labāk vispār aizmirst arī pašiem Smitiem.

    Mans izteikums neskatīties vairāk ir domāts, noskatīšos ar vienu aci, lai pēc tam būtu tiesīgs dirst cik slikta tā filma ir ;) Esmu šādā veidā izskrējis cauri visādām Krēslām un vēl citiem tamlīdzīgiem tīņu auditorijai domātiem brīnumiem. Ir pat reizēm gadījies, ka filma mani pat tīri ok piesaista (Krēslas gan tās nebija :D)

 • Pingback: Kino Kulta gaidītākās 2014. gada filmas | Kino Kults()