EKSKLUZĪVI Kino Kultā: “The Lone Ranger” plakāta debija

January 29, 2013  |  Jaunumi

Šoreiz neliels, taču pavisam smuks un dikti ekskluzīvs jaunums no filmas “The Lone Ranger” izplatītāja Latvija – iespēja debitēt Latvijas online telpā ar oficiālo filmas plakātu, zemāk:

Lone Ranger

Filma “The Lone Ranger” ir tāda paša nosaukuma radio seriāla pilnmetrāžas ekranizācija, kurā atkalapvienojas svētā trijotne, kura nesusi miljardus dolāru Disney impērijai – režisors Gors Verbinskis, producents Džerijs Brukhaimers un superzvaigzne Džonijs Deps, visi kopā arī “Karību Jūras Pirātu” radošā komanda. Šoreiz līdzīgu triku ir plānots izpildīt ar vesterna žanru (kuru tikko pāmatīgi iekustināja Tarantino), tā kā tas var arī izdoties – un, ņemot vērā filmas 250+ milj. USD budžetu, kā saka, it better! Kino faktu tīkotājiem būs interesanti uzzināt, ka šī ir pirmā filma, kurā Džonijs Deps un Helēna Bonema-Kārtere tiekas BEZ Tima Bērtona klātbūtnes, bet sīkāk par filmu lasiet saistītajos rakstos (saites zem šī ieraksta).

Filma Latvijas kinoteātros jau šī gada 3. Jūlijā!

 
 • Ass

  exclusivi nokopets no interneta? :)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Nē, Mr.Ass, ekskluzīvi saņemts no filmas izplatītāja Latvijā ar striktu piebildi kad un cikos to publicēt, un nopublicēts ātrāk par dažiem labiem pasaules resursiem, piemēram:

   https://twitter.com/kinokults/status/296290470760435713
   vs
   https://twitter.com/comingsoonnet/status/296299350563385344

   Nezinu, cik ilgi lasi šo blogu, bet es nenodarbojos ar “ekskluzivitātes” pieskrūvēšanu ziņām – kamēr vien tā nav taisnība. Šis ir jau 2. plakāts, kas debitē šeit – nākamais mērķis, protams, ir ekskluzīvs treileris :) Peace.

 • Ass

  nu par treilerim var nesapņot :)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Piefiksēju šo diskusiju, kad būs treileris – padošu ziņu (vai pats redzēsi :)

 • Linda

  Hm, izskatās pēc kārtējās filmas, kurā Džonijs atražosies kādā no iepriekš redzētajiem tēliem – šī laikam būs Jack Sparrow atrauga. Tāpat kā skatoties The Dark Shadows, Alice in Wonderland, Charlie and the Chocolate Factory (un pāris citas filmas) šķita, re kur atkal Edvards Šķērrocis. Ne gluži – bet tomēr, kaut kas sāk viņa darbā garlaikot, jocīgi, jo šķiet, ka Džonijs taču tik foršs…