“Escape Plan” treileris: Stallone un Ārnijs atkal kopā!

June 27, 2013  |  Treileri

Kādreizējie sāncenši-frenemies turpmāk būs redzami tikai kopā, jo, ja skatamies viņu šī gada filmu panākumus, atsevišķi viņus neviens īsti vairs negrib redzēt – varbūt komandā veiksies labāk, jo tomēr dubults spēks un tā. Filma iepriekš bija zināma kā “The Tomb” – nosaukumu samainīja, jo tas pārāk meta ēnu uz abu ex-smagsvaru karjerām…

Par pamatu šoreiz tiek ņemts pat ne seriāls “Prison Break”, bet vecum-vecā filma ar Kristofu Lambēru – bet kurš gan to vairs atceras (tāpat kā mūsu šīsdienas varoņus, starp citu), nu un par paša Stallones “Lock Up” neaizmirstam. Lai palielinātu nolemtības sajūtu, filmai pieslēgti B-kino smagsvari Vinnijs Džounss un (nu jau arī) Sems Nīls, kā arī nabaga Džims Kevizels, kurš pēc Jēzus lomas tā arī nav sapratis, kādā kino (vai TV) vēlas filmēties. Priecīgākais par iespēju filmēties ir cilveks Pusdolārs, bet viņš ir arī viens no filmas līdzfinansētājiem, tātad – pats par to visu samaksāja. Par spīti ironijai, filmu es noteikti skatīšos – bet Jūs taču paši visu saprotat :)

Starp citu, Ārnijs ir ne pa jokam ieskrējies – bez šīs mūs vēl gaida “Sabotage” no skarbo poličdrāmu meistara Deivida Eijera (Švarcis tēlo ļauno!), zombijfilma “Maggie” (Švarcis tēlo mīlošo tēvu!) un joprojām aktuālais projekts “Captive” (Ārniju nolaupa Brazīlijā, tālāko izdomājiet paši!), kā arī jau pasen anonsētie, bet man joprojām nesaprotamie “Terminatora”, “Konana” un “Dvīņu” sīkveli, bet tiem es ticēšu tikai tad, kad skatīšos tos kinoteātrī. Paruna par dzelzi, kuru jākaļ, kamēr karsta, ir vietā – tikai tā jau vairs sen nav ne karsta, ne arī īsti dzelzs, piedodiet.

Turpretīm Stallone savos 67 ir diezgan līdzsvarots – raksta scenārijus Stethemam (“Homefront”, featuring James Franco as Gator!) un gatavo “The Expendables 3”, kurš točna nepievils. Jo tās tik tiešām būtu beigas!

“Escape Plan” pirmizrāde paredzēta jau šī gada 18. Oktobrī (Latvijā)!