“Fast & Furious 6” extended treileris

February 15, 2013  |  Treileri

Jā, zinu, ka šo jau visi redzējuši, bet tāpat – vai tad tapēc treileris no tā ir kļuvis sliktāks? Pie tam vēl visā savā extended godībā – vairāk kā trīs minūtes labuma, kamēr gaidam 24. Maiju, kad “Ātrs un Bez Žēlastības 6” būs redzama arī Latvijā!

Daudz virtuālu šķēpu salauzts par to, cik pareiza ir šī seriāla attīstība no nepretencioza “Point Break” klona uz stulbu, bet izklaidējošu neona superauto ļembastu, lai beigu beigās nonāktu vērienīgas heist-filmas (par maigu priekš “Heat”, par skarbu priekš “Ocean’s” filmām) teritorijā – te Jums būs pat attiecīgā Letterbox diskusija (pievienojieties, kurš vēl nav reģistrējies)! Bet man ir tikai viens, ko teikt – ja šobrīd Augusts mums stāsta, kā viņš aizrautīgi fanoja par pirmo daļu, sēžot uz naktspodiņa, tad nedaudz vēlāk viņš un viņa paaudze par šīm filmām rakstīs bakalaura darbus – un, ja tā padomā, tad ir jau arī par ko. Mark my words!

Kā īpašs bonuss spoileru cienītājiem – tīklā uzpeldējusi ticama informācija par seriāla septīto (kāds šaubās, ka tā būs?) daļu, kura šī bloga ietvaros ir pilnīgi pelnījusi mini-svētkus:

Protams, ka es to nepublicēšu šeit, tāpēc vēlreiz padomājiet, vai gribat to zināt (es lasu visus spoilerus, tapēc mani ir bīstami kaitināt), un, ja atbilde ir apstiprinoša, tad lūgtum!