Stathamwatch: “Homefront” treileris

September 13, 2013  |  Džeisons Stethems, Treileri

Jaunumi sadaļā Stathamwatch! Cīnījies ar visu veidu, rasu un reliģiskās pārliecības neliešiem, bloga mīlulis Džeisons Stethems savā jaunākajā grāvējā “Homefront” beidzot stāsties pretīm savas karjeras niknākajam ienaidniekam… Džeimsam Franko (ar filmas personāža vārdu Gator!), kurš, ja nekas cits nelīdzēs, ņems ar masu – par ko liecina gan Franko filmogrāfija, gan arī Instagram profils.

Filmas scenāriju sarakstījis Oskara balvas nominants par labāko scenāriju (1977. gads), Silvestrs Stallone – protams, ka pašam sev, bet tad izlēma, ka jādod iespēja jaunākajai paaudze, bet no “Expendables” biedriem Stethems, visticamāk, ir visjaunākais (savos 45 gados). Stallones pieeja ir tieša un brutāla – nekas nav briesmīgāk, kā ielaušanās personīgajā telpā (no kurienes arī ASV ieroču pārdošanas apjomi), un vienmēr ir patīkami redzēt, kā taisnība nogalinoši uzvar – pat ja tikai kino. Arī plakāts nemeloja – stilīgais kepons tiešām spēlē visai nozīmīgu lomu filmas notikumos (un atceramies, ka “there’s always money in the banana stand”).

Treilerim ir tikai viena problēma – tas varēja būt minūti-pusotru īsāks, jo jau pēc 30 sekundēm mēs varam diezgan precīzi pateikt pilnīgi visu, kas filmā notiks līdz pat pašām beigām. Nevajag liekvārdību (@Girts piekritīs), mums jāzin tikai tas, ka filmā ir Stethems un nelieši, kuriem ir jāsamaksā par savu nelietību. Un Džeimss Franko.

“Homefront” – tuvāk (ienaidnieka) sirdij, tuvāk mājām, un būs klāt jau šī gada 27. Novembrī (ASV)!