Stathamwatch: “Hummingbird” treilerī cits Stethems

March 23, 2013  |  Džeisons Stethems, Treileri

Kā jau likās pēc filmas režisora (Stīvens Naits, “Dirty Pretty Things” un “Eastern Promises” scenāriju autors), “Hummingbird” nebūs vis standarta Stethemgrāvējs, bet gan režisora-scenārista iepriekšējo filmu loģiskais turpinājums, tikai ar Stethemu galvenajā lomā.

Un, patiesi, tieši to mēs arī redzam – mūsdienīgā, lietainā un bīstamā Londonā matains (!) Stethems dzīvo ielās un sākotnēji pat tiek sirsnīgi pacienāts ar zābaku papēžiem! Viss mainās, kad viņa varonim izdodas nokļūt citā, augstākā sabiedrībā, kurā (cik var noprast pēc treilera) gan valda tie paši šakāļu likumi, kā lietainajās Londonas ielās. “Eksperimenti ir beigušies!” –  nodomā Stethems un ieslēdz savās iepriekšējās filmās redzēto ass-kicking režīmu…

Cik daudz no tā būs patiesība sapratīsim jau pavisam drīz, jo “Hummingbird” pirmizrāde Latvijā ir paredzēta šī gada Jūnijā, bet viens ir skaidrs – šādu Stethemu mēs vēlamies redzēt biežāk, kaut vai pārmaiņas pēc!

 
 • http://twitter.com/aiwwa Aiva Birbele

  Tālāk sagaidu Stethemu kādā klasikas ekranizējumā.
  Izsludinu ieteikumu konkursu, pati piedalos un uzvaru ar Šekspīra ,,Makbetu”. Būtu varenjauki – trīs raganas, kuras tēlo apakšveļas modeles, saka Džeisonam – hei, vecais draugs, tev tuvojas 50, vai nebūtu laiks tikt augstā amatā? Zīlējot savu krūšu bedrītēs, mums tapis skaidrs – tu būsi karalis!
  Džeisons Makbets kāju vietā pielieto zobenu, galvas lido un karaļa vieta nodrošināta.
  Vienīgi fināls jāmaina. Tur, kur Šekspīram nāk lielais karapulks gāzt Makbetu, – citēšu ,,Eksperimenti ir beigušies!” – nodomā Stethems un ieslēdz savās iepriekšējās filmās redzēto ass-kicking režīmu.. ” Tas dod iespēju veidot tālākās filmas ,,Makbeta asiņainā atgriešanās”, ,,Makbeta zobens šķeļ atkal” ,,Makbets slepkavo Amerikā”, ,,Makbets pret Betmenu”, u.t.t. :)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Izcili! :D