“I, Frankenstein” treileris: Frankenšteinu nevar būt par daudz!

December 9, 2013  |  Treileri

Kā jau nesen rakstīju Facebook (un kā saka priekšā veselais saprāts), Frankenšteinu vienkārši nevar būt par daudz! Un kamēr režisors Pols Makgīgans mums gatavo svaigu, bet nosacīti autentisku klasiskā stāsta versiju ar Džeimsu Makavoju (Doktors F.) un Danielu Redklifu (Igors), labs aktieris Ārons Ekharts jau kādu laiku atpakaļ iesaucās “Man vienreiz pietiek!”. Pietiek, protams, deldēt bikses otrā plāna raksturlomās, duetos un kvartetos, un laiks notēlot pašam savu supervaroni! Pat ja tas ir Frankenšteina monstrs visās ziņās šaubīgajā projektā “I, Frankenstein”!

Treileri Jūs jau būsiet noskatījušies, tapēc droši turpināsim – Jums noteikti ir jautājums, kādēļ filma izskatās kā “Underworld” un tās sīkvelu ārlaulības bērns (ieskaitot visuresošo Bilu Naijī)? Pavisam vienkārši – “I, Frankenstein” komiksa (bet protams), kurš likts filmas pamatā, autors ir arī viens no “Underworld” idejas autoriem (un filmas aktieriem), Kevin Grevioux. Un ābols no ābeles tālu nekrīt – kapēc labot to, kas nav salūzis ir dāvājis pasaulei četrus “Underworld”?

Un pārējais tiešām ir mazsvarīgs – treileris dod uzskatāmu atbildi uz to, ko gaidīt no filmas. Gaidam “I, Frankenstein” ierodamies jau nākamā gada 24. Janvārī (Latvijā)?