“Iron Man 3″ final treileris ir episks!

March 5, 2013  |  Treileri

Nedaudz mazāk kā 2 mēnešus pirms filmas pirmizrādes klāt ir “Iron Man 3″ final treileris, un kāds! Gandrīz vai jāpievienojas Kinocast.lv vēlmē to neredzēt, taču, ja tomēr noskatīsieties, vīlušies nebūsiet – tas ir maigākais, ko par to var teikt. Pirmā no Marvel kinopasaules Phase Two filmām, tai ir jāuzdod tonis visām pārējām – likās, ka pēc “The Avengers” solo filmām jēga ir nedaudz zudusi, bet šis treileris saliek visu savās vietās – gaidam Tonija Stārka atgriešanos pat nedaudz vairāk, kā “Atriebējus 2″, vismaz uz doto brīdi :)

Kā saprotat, tad mana attieksme pret filmu ir vairāk kā pozitīva – vēl vairāk, man tā noteikti ir viena no gada gaidītākajām filmām, pat pie tā, ka tā noteikti ir viena no gada paredzamākajām. Roberts Daunijs juniors jau ceturto reizi ir Tonijs Stārks, Šeina Bleka stils ir zināms, tāpat kā Marvel kontrole pār savām filmām – principā, visu filmu varu uzburt savā iztēlē jau šobrīd. Bet tieši tas arī vilina – šī absolūti drošā sajūta, ka mūs gaida vēl viens aizraujošs piedzīvojums, pie tam tieši tāds, kādu gaidam (bet varbūt pat labāks). Drošība, kura mūsdienās, diemžēl, ir visai reta parādība – īpaši attiecībā uz blokbasteriem.

“Iron Man 3″ būs klāt jau šī gada 1. Maijā, lai kopā ar mums svinētu Darba svētkus!

 
 • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

  Tikko viss skudru pūznis noskrēja pa muguru. Treilerim viss savās vietās!

  Tikai jādomā ka tur būs ar to 3D – vai tad nu neapnika jau. Paspēlējās, pietika. Bet tomēr būs.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Man liekas, ka Tu īsti neizproti situāciju ar 3D – nevis paspēlējās un pietiek, bet paspēlējās un paliek. Tb visam, vai gandrīz visam – šogad, nākamgad utt.

  • http://onkulis.com Miks Latvis

   Jā, Dzelzs vīrs ir spēks! :)

 • http://twitter.com/_madis Sir Charlie Fapalot

  Holy mother of sweet Batman ! *fap*

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Šito iesim kopā skatīties!

 • http://www.facebook.com/peteris.krisjanis Pēteris Krišjānis

  Kā Roberts teica – uz visu banku. Izskatās ka Dzelzs vīram labāko paturējuši beigām.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   No sirds ceru, ka tās nav beigas, un arī Daunijs ir apstiprinājis, ka pret turpinājumiem (Iron Man 4, Avengers 2 utml.) ir noskaņots pozitīvi, respektīvi – tas noteikti nav “trīs filmas un viss” variants, kā Betmena gadījumā:
   http://www.hitfix.com/motion-captured/robert-downey-jr-hints-at-the-future-of-iron-man-and-working-with-shane-black-again

   • http://www.facebook.com/peteris.krisjanis Pēteris Krišjānis

    Es šeit biju vairāk domājis kā pirmās trioloģijas dabisku noslēgumu, tipa kā seriāliem sezonas beigas. Tas ka varbūt arī otrā trioloģija – ja atrod pareizo piegājienu, no problemo, šito dzelzs vīru ir patīkami redzēt vēl un vēl.

    Starp citu, kad pirmo reizi redzēju otro daļu, tā likās nu tā meh. Nesen noskatījos par teļuku un sapratu, ka esmu bijis ne tajā labākajā noskaņojumā, jo vidus otrajai daļai šķita daudzas reizes spārdošāks un saistošāks nekā pirmajai.

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

     Es kaut kā nevaru nekad piedalīties diskusijās par otro daļu, jo gan skatoties to pirmoreiz kino tā ļoti patika (lai izvairītos teikt “laba”), tad skatījos mājās un patika vēl labāk.

     Esmu lasījis visu kritiku un pat daļēji tam visam piekrītu – taču personīgi man neviens no šiem “mīnusiem” nav traucējis (nu vienīgi varbūt Rurka varoni papisa pārāk vienklārši, tas arī viss).

 • Mikus Āriņš

  Blogeru seanss būs? Lai gan vienalga, pirmajā dienā būsu tur! ;)