“Jupiter Ascending” pirmais treileris: Vačovsku fantāzijas lidojums

December 10, 2013  |  Treileri

Šajā masīvo treileru nedēļā pirmais negaidīti izleca radinieku Vačovsku jaunākās sci-fi filmas “Jupiter Ascending” treileris, kurš pierāda ne tikai to, ka nākamgad, vismaz ar šo filmu, tiks veiksmīgi turpināta šī gada iesāktā sci-fi tēma, bet arī to, ka ar fantāziju Vačovskiem joprojām viss ir vislabākajā kārtībā! Nu, un arī Čannings Tatums beidzot veiksmīgi utilizēts (bet Šonu Bīnu žēl jau tagad).

“Jupiter Ascending” pirmizrāde paredzēta 2014. gada 25. Jūlijā (Latvijā)!

 
 • http://twitter.com/r00m Romāns Tomjaks

  Kaut kas nelikās īsti riktīgi. Grūti pateikt. Varbūt Čannings un Sci-Fi :)

 • Kaspars Murelis

  Enerģijas vairogi, gaismas stabi, jupiters un spīdīgas mech lietiņas + dēmoni(?) – osom!

 • Oskars Podāns

  uiiiiiiiii

 • Pingback: “Edge of Tomorrow” treileris: Toms un viņa Sci-Fi | Kino Kults()

 • notaufo

  Man jāsaka ka es kļūstu aizvien noraizējušāks [- neesmu pārliecināts ka pārliecināts rakstu, pieņemsim ka nemāku to darīt pareizi] par jaunākajiem “treileriem” ar katru jaunu filmu liekas ka esmu redzējis visu saīsināto filmas versiju. Kāda jēga iet uz filmu?

  Būtībā tikai no treilera (un tikai no viņa un tikai 1 reizi noskatījos) : Pastāv vairākas apdzīvotas planētas mūsu visumā (varbūt arī ne mūsu). Acīmredzot Mila Kunis jeb Jupitera (hehehe – labs fantāzijas lidojums) ir kā bērns paslēpta no ienaidniekiem un uzaudzināta uz zemes (nē šī nav filma Supermens 2 : Kas būtu ja tā būtu sieviete? Beidz prasīt Zack Snyder un nevelc dīvainas paralēles) un >>Čanings Tantums << "labākais" kareivis tie sūtīts viņu glābt – tikai nezinu kā beidzas. 50 % filmas aizņem Vačovsku specefekti, nezinu kāpēc bet tā mazliet cieš no Zaļās laternas un Wolverina sindroma – specefekti ir tur kur tos ne pārāk vajadzētu.
  Visticamāk jau pašlaik pretendē uz labākajiem specefektiem. Esmu skarbs? Varbūt… Man Mila Kunis kā aktrise ne pārāk patīk.

 • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

  Uz jauniešiem orientēti, bet ir liels pluss, sižets no jauna izdomāts vai savākts no kaut kurienas. Tātad cerība pārsteigumam, pavērsieniem. Nevajag vairs interesēties par projektu, tad pluss specefekti un manis minētais fakts neliks vīlties :)