Kinoblogeri aicina uz “Elysium”!

July 30, 2013  |  Kinoblogeri

Nīla Blomkempa jaunāko filmu mēs gaidījām precīzi no brīža, kad beidzās „District 9” beigu titri (ceram, ka tos visi skatās – respect, yo!), jo tik svaigs, tiešs un, galvenais, patiess skatījums uz kinofantastiku sen nebija pieredzēts. Bet, tā kā mums šis ir „lielais kinofantastikas gads” (c), tad klāt ir arī Blomkemps ar savu jaunāko projektu „Elysium”!

Pie kura šoreiz ir piesaistīti jaudīgākie Holivudas spēki – redzot, uz ko šis Dienvidāfrikas izcelsmes režisors/specefektu guru ir spējīgs ar fantastikai niecīgu budžetu (mēs joprojām par „District 9”), studija Sony Pictures atvēra tam bezlimita kredītu, kuru Nīls ar lielāko prieku arī izmantoja, jo Mets Deimons, Džodija Fostere un paša Blomkempa mīlulis Šarlto Koplejs (jauns ikonisks antivaronis ir dzimis!) atstādā savus honorārus līdz pēdējam centam, bet no nākotnes tehnikas, ieročiem un citiem rīkiem vienkārši aizrauj elpu! Protams, būs arī par ko padomāt (un parunāt), citādi jau šis nebūtu „District 9” idejiskais turpinājums. Ticiet mums – mēs jau pārbaudījām!

2154.gadā pastāv tikai divas cilvēku šķiras: ļoti bagātie, kuri dzīvo uz drošas kosmosa stacijas, sauktas par Elizeju, un pārējie, kuri mitinās uz pārapdzīvotās un daļēji nopostītās Zemes. Planētas iedzīvotāji vairs nav spējīgi cīnīties pret noziedzību un trūkumu, kas apņēmis zemi, un ir tikai viens cilvēks, kuram rodas iespēja vienādot šo divu pasauļu dzīvi, un viņu sauc Makss – vienkāršs puisis, kuram par katru cenu jānokļūst Elizejā. Kamēr viņa dzīvība karājas mata gala, viņš uzņemas bīstamu misiju, stājoties pretī Elizejas varenajiem…

Kā saprotat, tad šī nu ir tā filma, kuru laist garām nedrīkst nekādā gadījumā, tādēļ aicinām Jūs to noskatīties pirmajiem – tiekamies šī gada 8. Augustā, 18:30, k/t Kino Citadele, jau ierastajā 11. auditorijā!

Biļetes jau ir pārdošanā: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/170980/

Un kādas tad ir atsauksmes no elitārās #kinoblogeri publikas? Uzkačāti ar prezentāciju par Blomkempa daiļradi līdz šim (skatījāmies visu, no agrīnajām īsfilmām līdz reklāmas rullīšiem un pilnajam “Halo” trīsdaļniekam!), skatītāji piegāja filmai ar visaugstākajām prasībām, un pelnīti: