Kinoblogeri aicina uz “Filth”!

December 2, 2013  |  Kinoblogeri

Dzimis skots, populārais aktieris Džeimss Makavojs ir apņēmies pierādīt, ka nav nekāds jaunais sekssimbols no sieviešu žurnālu vākiem un vispār nav sliktāks par Fassbenderu – tapēc, apbruņojies ar Irvina Velša (“Trainspotting”) tāda paša nosaukuma romānu, uz lielā ekrana krīt visu iespējamo netiklību bezdibenī, un tad vēl dziļāk.

Seržants Brūss Robertsons grib paaugstinājumu amatā. Viņaprāt, viņš noteikti ir labākais darbinieks – pārējie kolēģi ir pilnīgi idioti. Viņa nodaļai ir jāizmeklē kāda slepkavība, un Brūsa šefs vēlas rezultātus. Brūsam tā nav problēma. Viņš kontrolē situāciju un ir pārliecināts – kad viņš atrisinās šo lietu un saņems ilgi gaidīto paaugstinājumu, sieva atgriezīsies pie viņa. Ne mazāko problēmu.

Bet vai dzīvē viss ir tik vienkārši? Un vispār – vai Brūss ir tas, par ko sevi uzskata? Atbildes uz šiem jautājumiem ir gan traģiskas, gan komiskas, gan pilnīgi noteikti – neaizmirstamas!

Bez Makavoja filmā darbojas arī vesela plejāde skatītāju iemīļotu britu aktieru – Džeimijs Bells (“Billy Elliot”), Imogena Putsa (“V for Vendetta”), Edijs Masrans (“The World’s End”) un Džims Broadbents (“Cloud Atlas”). Filmas režisors Džons S. Bērds bija viens no “Green Street Hooligans” idejiskajiem iedvesmotājiem – tātad zina, ko dara!

Kā jau ierasts, pirms seansa mūs gaida konkurss ar lieliskām balvām no interneta dāvanu veikala LieliskaDāvana.lv – šoreiz tas ir sarūpējis filmai tik ļoti atbilstošos dāvanu komplektus TRAKAIS PIEDZĪVOJUMS (bet ne tik traki kā filmā, lūdzu). Nav izslēgti arī citi pārsteigumi, par kuriem gan uzzināsiet tikai klātienē ;)

Tiekamies šī gada 4. Decembrī, 18:15, k/t Kino Citadele, 13. Auditorijā! Biļetes jau pārdošanā: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/180222/

PAPILDINĀTS: Filmas režisora sveiciens Latvijas skatītājiem (viņš arī ļoti gribēja uz seansu, bet ņe suģba):

Un ko tad saka tautas balss pēc filmas? Vienbalsīgs YES: