Kinoblogeri aicina uz “Machete | Machete Kills” DUBULTseansu!

October 24, 2013  |  Kinoblogeri

Sen jau bija laiks kādam dubultseansam, vai ne? Un mums kā reiz ir labākais iemesls! Mačete… cik daudz vienkāršam latvietim ir šajā vārdā! 69-ajā dzīves gadā Denijs Treho, kurš, šķiet, ir notēlojis pilnīgi visu veidu un kalibru Holivudas kino-neliešus, beidzot ir ticis pie personīgā supervaroņa – asa, kolorīta un, protams, ar meksikāņu piesitienu. To pašu, kurš turpina savas gaitas komēdijgrāvējā MACHETE KILLS:

Bijušais meksikāņu „federale” Mačete atgriežas uz lielajiem ekrāniem! Šoreiz pats ASV prezidents viņu vervē misijai, kura parastam mirstīgajam nebūtu pa spēkam. Mečetem nāksies iemanīties Meksikā, lai noķertu traku revolucionāru un ekscentrisku miljardieri, kurš tirgojas ar ieročiem un lolo sapni uzsākt postošu karu. Un tikai Mačete var novērst tuvojošos globālo haosu!

Karstais mariači Roberts Rodrigezs pieber ogles un gaļasmašīna turpina griezties – ar vēl iespaidīgāku aktieru sastāvu kā iepriekš, jo bez paša Treho filmā redzēsim mūžam jauno Antonio Banderasu, seksīgās Džesiku Albu un Sofiju Vergaru, skandalozo Karlosu Estevezu, pašu Lēdiju Gāgu un pat veco, labo Melu Gibsonu, kuru mēs joprojām mīlam vairāk par visām viņa bijušajām sievām kopā!

Ar šādu aktieru buķeti filma iespers kā ugunīgs meksikāņu burito – ar visām no tā izrietošajām sekām! Cilvēki, kuri nāk uz filmu, kas saucas MAČETE NOGALINA, saņem to, uz ko ir atnākuši – piedāvājumi ir beigušies, šis ir “Kinoblogeri garantē” seanss (drīzumā arī reģistrēta preču zīme). Un tas pat nav viss – pasākuma apmeklētājus ar īstiem meksikāņu gardumiem lutinās restorāns TexMex! Un kur tad bez tradicionālā konkursa ar balvām no LieliskaDavana.lv – šoreiz uzvarētāji dosies imitēt Mačetes piedzīvojumus militārās simulācijas spēlē “Airsoft”!

Viss šis jautrais vājprāts mūs gaida jau šī gada 25. Oktobrī, k/t Kino Citadele 12. Auditorijā! Pasākuma plāns šoreiz ir šāds:
18:00 – atsvaidzinam atmiņā MACHETE (BIĻETES) par puscenu!
20:00 – iestiprinamies ar uzkodām no TexMex!
20:30 – satriecoša “Kinoblogeri piedāvā” prezentācija no KinoKults.lv, kā arī pāris jaudīgi pārsteigumi!
21:00MACHETE KILLS (BIĻETES) pirmizrāde nedēļu ātrāk!
(uzkodas un prezentācija ir iekļautas MACHETE KILLS biļetē)

BRĪDINĀJUMS: visa veida mačetes, naži, tuteņi, kindžali un citi duroši-griezošie instrumenti tiks konfiscēti pie ieejas k/t zālē, bet to īpašniekiem būs iespēja iepazīties ar t.s. “Latvijas Mačeti” (kurš tas ir, to atstāsim kā nepatīkamu pārsteigumu).

Un te arī atsauksmes pēc seansa: