Kinoblogeri aicina uz “Man of Steel”!

June 12, 2013  |  Kinoblogeri

Tas ir putns! Tā ir lidmašīna! Nē, tas ir filmas “Man of Steel” #kinoblogeri seanss! Piedodiet, nevarēju atturēties.

Nav pasaulē nelaimīgāka supervaroņa par Supermenu – palicis bez dzimtās planētas (fakts, kuru jaunās filmas autori ir apņēmušies izlabot), viņš ir spēcīgākais supervaronis no visiem, bet tikai ne kinoteātros, jo pēc triumfālas moderno komiksfilmu ēras atklāšanas ar nu jau leģendāro Ričarda Donnera filmu “Superman” (1978) visi jaunāko laiku centieni atgriest šo varoni slavas zenītā ir izrādījušies, maigi izsakoties, tālu no perfekcijas (kas, kā zināms, ir Supermena esencē).

Un, kamēr no Marvel puses pa lielajiem ekrāniem rosās lielāki un mazāki (“Elektra”, “Man-Thing” – nopietni?) supervaroņi, par DC Comics klātbūtni kinoteātros atbildēja vienīgi Betmens, kurš tāpat jau ir beidzies. Nespēdams noskatīties uz šādu netaisnību, pieredzējis komiksfilmu režisors Zeks Snaiders (“300”, “Watchmen”), ar Kristofera Nolana palīdzību (kurš, kā zināms, jau veiksmīgi atdzīvināja Betmenu) ķērās klāt savas karjeras lielākajam izaicinājumam – pierādīt, ka Supermens joprojām ir supervaroņu karalis, arī kinoteātros! Un veiksmes gadījumā bruģēt ceļu uz “Justice League” filmu!

Filma ir pilna ar uzticību rosošiem vārdiem abās ekrāna pusēs – Henrijs Kevils kā Kal-El/Klārks Kents/Supermens, ekspresīvais Maikls Šennons kā Ģenerālis Zods, nobriedušie Rassels Krovs un Kevins Kostners kā Supermena īstais un audžutēvi, kā arī vēl vesels lērums ar pazīstamām sejām. Otrpus kamerai paslēpušies scenāriju autors Deivids Goijers (“Blade” un mūsdienu Betmena triloģijas), kā arī pats Kristofers Nolans, kurš pieskatīs, lai viss būtu kā nākas!

Arī #kinoblogeri nespēj mierīgi palikt malā no šiem kinokomiksu un dzīves svētkiem, tapēc gaidīsim Jūs šī gada 20. Jūnijā, 18:30, k/t Kino Citadele 11. Auditorijā! Ierasto programmu mēs nemainīsim (bet, sekojot “Kinoblogeri piedāvā” seansu tradīcijai, filmu skatīsimies nedēļu ātrāk par citiem), taču visus pārsteigumus arī neatklāsim – vienkārši ticiet mums, ka būs Superīgi!

Svarīga piebilde – filmu šoreiz skatīsimies 2D formātā :)

Biļetes jau pārdošanā: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/167898/