Kinoblogeri aicina uz “Oldboy”!

November 20, 2013  |  Kinoblogeri

Šķiet, ka ne pret ko nav salauzts tik daudz šķēpu, kā pret “Oldboy” Holivudas rīmeiku – katram par to ir viedoklis, bet tiem, kuri ir redzējuši oriģinālu, tas parasti ir krasi negatīvs. Pat tad, ja rīmeiks vēl nav redzēts! Bet tajā melnais režisors Spaiks Lī ar tādu entuziasmu spīdzina labu aktieri Džošu Brolinu, kā Holivudas filmās, šķiet, vēl nekad nav redzēts – un Jūs taču piedosiet, ja mēs drusciņ pārspīlējam?

Veiksmīga reklāmas specialista Džo dzīve pārvēršas par īstu murgu, kad, nepaskaidrojot nekādus iemeslus, viņu nolaupa un ievieto izolētā telpā, kur viņam nāksies pavadīt 20 ilgus gadus… Negaidīti iemantojis brīvību, bijušais gūsteknis nolemj atriebties tam cilvēkam, kurš izpostījis viņa dzīvi. Taču ceļš pie noslēpuma atklāšanas ir garš un mokpilns, savukārt jauni noslēpumi liek jukt prātā…

Bez Brolina un viņa neticamajām fiziskajām transformācijām filmā redzēsim arī apburošo Elizabeti Olsenu (“Martha Marcy May Marlene”), vienmēr stilīgo Semjuēlu L. Džeksonu (ar jaunu frizūru) un eksotisko Šarlto Kopleju (“District 9”, “Elysium”), par kuru pirms filmas labāk neko. Atgriežoties pie pirmā paragrāfa – arī filmas autori to lieliski apzinās, tapēc filma galīgi nav rekomendējama nervos vājākajiem skatītājiem un skatītājām. Āmurs – būs!

Kā jau ierasts “Kinoblogeri piedāvā” seansos, būs daudz un dažādi pārsteigumi – mūsu lieldraugs LieliskaDāvana.lv ir sarūpējis mums lieliskas konkursa balvas (pēc filmas varēs priecēt garšas kārpiņas Armēņu restorānā “Akhtamar”), bet partneri no ACME Film/Good Universe – pavisam īstus filmas rekvizītus (kaut kas tāds tiešām vēl NEKAD nav bijis!!!) un filmas oriģinālos plakātus. Un vēl filma vieniem no pirmajiem pasaulē – kā jau ierasts!

Vārdu sakot – būš vienkārši lieliski pavadīts laiks (ne kā Brolinam filmā). Gaidam Jūs jau šī gada 28. Novembrī, k/t Kino Citadele, 19:30!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/179780/

Nācēju atsauksmes gan šoreiz izteikti pretrunīgas – kā jau pretrunīgai filmai pienākas: