Kinoblogeri aicina uz “Pacific Rim”!

July 5, 2013  |  Kinoblogeri

Beidzot ir klāt filma, kura gīkiskuma ziņā var sacensties ar pašu pirmo „Kinoblogeri piedāvā” seansa filmu (augstais pieci tiem, kas bija šajā leģendārajā seansā!), jo tikai 23 seansus vēlāk pie mums ir filma, kurā milzu cilvēkveidīgie roboti cīnās ar milzu monstriem no citas dimensijas! Citiem vārdiem sakot – „Pacific Rim: Uzbrukums Zemei”!

Kad no okeāna dzīlēm iznirst briesmīgu monstru leģions – Kaijū, aizsākas nebeidzams karš, kurš prasa miljoniem cilvēku dzīvības. Cīņai ar Kaijū tiek radīti īpaši ieroči – milzu roboti jēgeri, kurus sinhroni vada divi piloti ar neironu saitē saslēgtiem prātiem. Tomēr arī jēgeri izrādās bezspēcīgi nežēlīgā leģiona priekšā un vienīgie, kas var ļaudis glābt, ir kāds izbijis pilots un nepieredzējusi praktikante, kuriem tiek uzticēta savu laiku nokalpojušā jēgera vadība…

Filma – veltījums visiem, kas bērnībā Sestdienu rītos deldēja bikses pie japāņu animācijas filmām par milzu robotiem un filmām par Godzillu un tā brāļiem/māsām/radiniekiem, lai pēcāk strīdētos, kurš no tiem uzvarēs cīņā. “Pacific Rim: Uzbrukums Zemei” mums to uzskatāmi nodemonstrēs, turklāt tā, kā vēl kino nekad nav redzēts. No “Hellboy” un “Pan’s Labyrinth” režisora Giljermo Del Toro, kura vārds, cerams, komentārus neprasa, nāk šīsvasaras vērienīgākā, episkākā un, ceram, arī labākā filma! Pirms filmas šoreiz parunāsim par milzu cilvēkveidīgajiem robotiem, milzu monstriem un visu ar to saistīto filmās, animācijā un vispār – prezentācija no Kinokults.lv!

Tiekamies šī gada 11. Jūlijā, 18:30, k/t Kino Citadele, 11. auditorijā! Filmu šoreiz skatīsimies 3D formātā, bet biļetes jau pārdošanā!

PAPILDINĀTS:
Un te būs arī atsauksmes no seansa – ja godīgi, tad sliktas atsauksmes vai nu vispār nebija, vai nu nemanīju, vai nu izvēlējos ignorēt :)