Kinoblogeri aicina uz “Spring Breakers”!

April 2, 2013  |  Kinoblogeri

Globālā sasilšana izrādījās viens liels mīts – par spīti ozona caurumiem un vaļā atstātiem ledusskapjiem aiz loga atkal snieg un pavasaris nekādi nevar iestāties. Bet mums ir lielisks risinājums – kamēr gaidam neizbēgamo (pavasari), noskatīsimies kā tā iestāšanos svin aizjūras jaunieši, un kas viņiem no tā iznāca, filmā “Spring Breakers”!

Šajā sirreālajā, melnajā komēdijā četras koledžas studentes savā pavasara brīvdienu braucienā uz Floridu piedzīvo negaidītu un vardarbīgu notikumu pavērsienu pēc tam, kad ir sapinušās ar vietējo gangsteri. Palikušas bez naudas un vienas, kamēr kursa biedri dodas uz Floridu, lai izklaidētos un baudītu sauli, Kendija, Brita un Kotija nozog mašīnu, piedraudot ar plastmasas pistolēm, aplaupa vietējo ēstuvi un dodas uz dienvidiem kopā ar savu dedzīgi dievbijīgo draudzeni Feitu, kur nonāk bīstamā narkotiku un uzdzīves virpulī…

Vārdu sakot, būs jautri, forši, traki, un paldies, ka tas nenotika ar mums – bet gan ar tīņu elkiem Vanesu Hadžensu, Selēnu Gomezu un visuresošo Džeimsu Franko, kas piešķir visam pasākumam īpašu cinismu. Bet režisora Harmonija Koraina vārds vai nu būs papildus motivators doties uz filmu, vai nu liks uzmeklēt viņa iepriekšējos darbus pēc tās – citu variantu nav. Vēl labi par filmu pastāsta tās treileris, kurš redzams augstāk, un vispār – ja jau pat Mareks, kurš sākumā par filmu bija visai skeptisks (“Kārtējā Franko šizo-loma”), ir pavilcies – tas kaut ko nozīmē!

Ja vēl joprojām māc skepse, tad ir īstais laiks noskatīties filmas sarkano treileri, kas kliedēs visas šaubas (nākt vai noteikti nē)!

Visiem čīkstuļiem-pīkstuļiem, kas mūžīgi nav apmierināti ar seansiem Trešdienu un Ceturdienu vakaros – svētki Jūsu ielā, jo šoreiz filmu skatīsimies Svētdienas (!) vakarā. Tai skaitā arī tapēc, ka darīsim to pilnas divas nedēļas pirms filmas oficiālās pirmizrādes Latvijā – būs, ar ko Pirmdien darbā palielīties!

Tiekamies šī gada 7. Aprīlī, 18:15, k/t Kino Citadele, 8. Auditorijā! Biļetes jau pārdošanā: https://forumcinemas.lv/Websales/Show/162693/