Kinoblogeri aicina uz “The Hobbit: The Desolation of Smaug”!

December 4, 2013  |  Kinoblogeri

“Reiz kādā pazemes alā dzīvoja hobits… “ rakstīts paši-saprotat-kur, un tas var nozīmēt tikai vienu – ir klāt Decembris un mēs skatīsimies “The Hobbit: The Desolation of Smaug”, jeb “Hobita” triloģijas otro daļu!

Jā, jā, protams – jūtam līdzi tiem, kuri dikti pārdzīvoja par to, ka no “Hobita” neiznāca jauns “Gredzenu Pavēlnieks” (kā nekā, mēs arī esam to vidū), bet vēl taču nekas nav zaudēts! Arī Pīters Džeksons ar komandu lasa internetus un uzmanīgi klausās, ko par viņa filmu runā kino skatītāji (kuri pirmajai filmai aiznesa nedaudz vairāk kā miljardu USD), un esam droši, ka skaļākie komentāri nepaliks bez atbildēm! Un vai tad šāds treileris var melot?

Turklāt šī ir otrā filma, kas nozīmē – nekādu ievadu, viss jau ir sācies un laiks aizraujošiem piedzīvojumiem līdz ar filmas pirmo minūti! Kā galvenā atrakcija, protams, ir pūķis Smogs un viss, kas ar to saistīts, bet bez uzmanības nepaliks arī pirmajā daļā sapītās intrigas ap vienroci Azogu un Tumšā meža Nekromantu! Prieks, kur tu rodies – ar šo filmu arī noslēgsies grāmatā aprakstītie notikumi, un trešajā daļā mēs varēsim baudīt Džeksona komandas pašdarbību. Spoiler alert tiem, kuri joprojām pārdzīvo – ja nenotiks kāds episks kataklisms, arī trešo daļu mēs skatīsimies “Kinoblogeri piedāvā” seansā!

Jo pārdzīvot galīgi nevajadzētu, jo bez jau iepazītajiem Bilbo, Gendalfa un rūķu komandas mūs gaida tikšanās ar jauniem varoņiem – “Lost” veterāne Evandželīna Lilija kā īpaši filmai radīts tēls Tauriela, šobrīd tik aktuālais Lūks Evanss kā Bard the Bowman, sen neredzētais Orlando Blūms kā Legolass un daudzi citi jau redzēti un vēl neredzēti Tolkīna pasaules varoņi. Un, protams, visu BBC seriāla “Sherlock” fanu gaidītā atkalapvienošanās uz lielajiem ekrāniem – atkal kopā Martins Frīmens (Bilbo) un Barbiturāts Kambersnečs (Smogs UN Nekromants)!

Protams, ka neiztiks arī bez konkursa ar balvām – gan suvenīri ar filmas simboliku (one ring to rule them all!), gan arī īpašs pārsteigums no LieliskaDāvana.lv, dāvanu kartes uz reflektoro pēdu masāžu. Atklāj sevī hobitu…

Ar vislielāko ticību un optimismu sirdī gaidam Jūs ciemos šī gada 11. Decembrī, 18:30, k/t Kino Citadele, 11. Auditorijā! Brilles un galvassāpes paliek vēsturē, jo filmu skatīsimies kā senos laikos – 35mm 2D formātā!

Biļetes jau pārdošanā: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/180655/

Bet ko tad saka pirmizrādes apmeklētāji? Cilvēki vēlas savus Hobitus, un viņi vēlas tos arī mīlēt, neskatoties ne uz ko: