Kinoblogeri aicina uz “The Wolverine”!

July 21, 2013  |  Kinoblogeri

Kinoblogeru seansiem ir pienākusi neliela, bet patīkama jubileja, proti, 25. seanss, un, lai atzīmētu šo notikumu, esam izvēlējušies vienu no visu laiku ikoniskākajiem komiksu varoņiem – Vilknadzi (jā, par latviskojumu arī parunāsim seansā), kuram tapusi jau otrā individuālā filma X-cilvēku seriāla ietvaros, “The Wolverine”!

Pastāv uzskats, ka Logana mutācijas sekas ir ne tikai pārcilvēciskas spējas, bet arī lāsts. Lai atbrīvotos no šī sloga, Logans ir kļuvis par vienpati un klejotāju, kura dzīvesveids sastāv no kautiņiem un vēlmes aizmirsties. Negaidīti Logans saņem uzaicinājumu apmeklēt Japānu – kādreiz viņa izglābtais vietējās mafijas (jakudza!) līderis piedāvā Loganam iespēju atbrīvoties no neparastajām spējām. Ne mirkli nevilcinoties, Logans piekrīt, bet, kļuvis par mirstīgu, viņš pēkšņi saprot, ka ir palicis par aklu ieroci citu rokās…

Neviļus esam secinājuši, ka Kinoblogeru seansos ir bijušas jau divas DC filmas, bet tajā pašā laikā neviena no MARVEL. Netaisnība! Un arī mēs to labi saprotam, tāpēc, sākot ar Vilkandzi, šī proporcija tiks izmainīta jau pavisam drīz. Filmas darbība pārcelta uz Japānu un režisora krēslā sēdies žanram mazpazīstamais Džeims Mangolds, taču bažām nav pamata – viņš ir veidojis tādas filmas, kā “3:10 to Yuma” un “Walk the Line”, kas tika nominēta piecām Oskara balvām. Tāpēc nav nekādu šaubu, ka mūs gaida kaut kas interesants un citādāks jau labi iepazītajā filmu sērijā (patīkami pārsteigti būs tie, kas ir noguruši no pēdējā laika komiksfilmu bezgalīgās destrukcijas), bet Hjū Džekmens šajā lomā ir vienkārši debesu dāvana! Skatīsimies kopā, kas no tā visa ir sanācis!

Šoreiz pirms filmas skatīšanās prezentāciju mums sagatavos Raivis no Nofilmets.lv, bet tās saturs pagaidām visiem paliks noslēpums, kā arī, protams, neiztrūkstošais konkurss ar šoreiz pavisam īpašām balvām!

Tiekamies šī gada 24. Jūlijā (uzmanīgi, Trešdiena!), 18:30, k/t Kino Citadele, 12. auditorijā! Biļetes jau pārdošanā: https://forumcinemas.lv/Websales/Show/170051/?dt=24.07.2013

Un te arī tas pats leģendārais Hjū Džekmena sveiciens, kurš NAV identisks visām valstīm (lai gan pilnībā saprotu, no kurienes rodas tādas domas – jo parasti tie ir), jo gluži vienkārši Džekmens pats mums neko nav sūtījis, tieši otrādi – viss stāsts ar filmas režisoru Džeimsu Mengoldu ir 100% patiess, un sākotnēji videosveiciens bija paredzēts tieši no viņa, bet beigās sanāca tā, kā sanāca, jo plakāts (elektroniskā formā) tika atrādīts arī Džekmenam, kurš arī ierakstīja video. Ekskluzīvi mums:

Bet ko tad saka paši seansa apmeklētāji? Lūk: