Kinoblogeri runā #01: Pilots

January 27, 2013  |  Kinoblogeri

Vēl viens raksts, kas anonsēs jaunu un, cerams, ilglaicīgu projektu – “Kinoblogeri runā”! Projekts ir jauns, interesants, bet savādāks, nekā iepriekš esam veidojuši, tapēc jau laicīgi aicinu būt saprotoš(āk)iem.

Projekta tapšanai ir divi iemesli, viens nopietns, otrs – pavisam nopietns. Pirmkārt, mums ir ļoti žēl, ka varam garlaikot Jūs ar savu muldēšanu tikai pirms “Kinoblogeri piedāvā” seansiem (un ne visi tiek), kas bija jālabo. Otrkārt, mēs jutām pamatīgu robu Latvijas mediju telpā, kurā eksistē vairāki raidījumi “par kino”, kas visi ir diezgan vienmuļi vienādi, bet neviens no tiem nepiedāvā zinošu cilvēku diskusijas par aktuālajiem kino jaunumiem, kas ir tā lieta, uz ko mēs arī koncentrēsimies!

Ja nav zināmas tēmas, par kurām diskutējam (savādi, bet visādi var būt), tas nekas – zem video ir arī saites uz tām! Pats raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem (haters – fuck off). Ak jā, raidījumā ir nenormatīva leksika, pašu izdomāti jaunvārdi un muļķīgi joki, tādēļ Augustam iesakam to skatīties uz austiņām! :)

Šoreiz raidījumā, kuru atradīsiet tam īpaši sagatavotajā #kinoblogeri lapā:

1) Oskaru nominācijas – taisnīgi vai netaisnīgi. Kinoblogeri dalās ar savām pārdomām par nominantiem un par “Oskariem” kopumā (ziņa)

2) “A Good Day to Die Hard” saņem R-reitingu (“bērniem līdz 17 neiesakām”). Kinoblogeri diskutē par to, vai un kā šis reitings ietekmēs gaidāmo filmu (ziņa).

3) “Zvaigžņu Karu” nākamās sērijas ir pēdējo nedēļu aktuālākais temats un būs tāds vēl ļoti ilgu laiku (līdz 2015. gadam, kā minimums). Kinoblogeri uzsāk šo tematu, kuram noteikti pieskārsies vēl nākamajos raidījumos!

4) S.H.I.E.L.D. TV seriāls. Pilotu režisē Džoss Vīdons, kurš no seriāliem tomēr kaut ko saprot (khm “Bafija”, khm “Firefly”). Kinoblogeri diskutē par supervaroņu TV seriāliem, un nedaudz arī par “Misfits” (ziņa).

5) “Jurassic Park 4” iekš 3D, “Gremlinu” rīmeiks – Spīlbergs izpārdod visus Amblin arhīvus! Kinoblogeri diskutē par to, vai mums vajag vienu (varbūt), otru (nē) un vai turpinājumi un rīmeiki ir ļaunums… vai labums?

Paldies, ar sveicieniem –
Jūsu #kinoblogeri

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv
Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv
Mareks Smilga, KinomMovies.com