Kinoblogeri runā #02: Kurā Sergejs M. nav smieklīgs

January 30, 2013  |  Kinoblogeri

Ātrāk nekā plānots, bet pie Jums klāt ir “Kinoblogeri runā” diskusiju raidījuma otrā epizode, kura, kā jau varat to noprast, tika uzfilmēta kādu laiku pēc pirmās, bet pirmā mums nedaudz iekavējās… ko tur daudz, galvenais, ka tā ir klāt!

Šī epizode piedāvā daudz un dažadus jaunumus, starp tiem samainīts diskusijas dalībnieku izkārtojums telpā (nākamreiz būs vēl savādāk!), kā arī svaigas sejas – Sergeju mafijai šoreiz pretīm stājas Lelde un Raivis no Nofilmēts.lv (acīgākie, iespējams, pamanīs arī cameo no Ulda!), un tā jau ir pilntiesīga kino-gīku cīņa!

Tēmas šoreiz ir tikai trīs, toties kādas!

Video: “Kinoblogeri runā #02: Kurā Sergejs M. nav smieklīgs”

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus! Raidījuma mērķis – nevis informēt, bet gan rosināt diskusiju (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem. Raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem!

Šoreiz raidījumā:

1) Iznāk “The Last Stand”, bet Arnolds sola atgriezties arī kā Konans, Terminators un iekš “Triplets” (kopā ar DeVito un Ediju Mērfiju). Kinoblogeri diskutē – vai vajag? (avots)

2) Leonardo Dikaprio ir noguris un nolēmis atpūsties no aktierspēles – brīdī, kad nospēlēja savu, iespējams, labāko lomu. Kinoblogeri atceras Dikaprio labākās filmas! (avots)

3) Deivids Finčers gatavo kārtējo trilleri par slepkavībām, “Gone Girl”. Kinoblogeri saasināti diskutē par to, vai Finčeram nebūs jau gana ar trilleriem… (avots)

Paldies, ar sveicieniem –
Jūsu #kinoblogeri

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv
Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv
Mareks Smilga, KinomMovies.com