Kinoblogeri runā #04: Kurā parādās kaķis

March 17, 2013  |  Kinoblogeri

Pēc neplānota pārtraukuma atkal ir klāt “Kinoblogeri runā”, jau ceturtais raidījums un atkal izmaiņas – hosti šoreiz ir abi Sergeji (kandrīz kā Siskel & Ebert!), ar Uldi un Ģirtu aizkadrā, kā arī kādu īpašu viesi kadrā. Sekojot Jūsu komentāriem, šoreiz mēs nedaudz pamainījām raidījuma struktūru – vairāku masīvu diskusiju vietā mums ir daudz mazāku, bet lakoniskāku, gan tādēļ, ka nekā patiešām grandioza pēdējā laikā nenotika, gan arī vienkārši tāpat. Atzīšos, ka sākotnēji nebiju šāda piegājiena fans, taču galarezultāts man ļoti patīk, un arī nākotnē noteikti miksēsim dažāda garuma un vēriena diskusijas!

Šoreiz raidījumā:

Denijs Boils un “Porno”, kā arī hints / Godzillas jaunās dēkas / Juras laikmeta parka dinozauri ir atpakaļ / radinieki Vačovski un Jupitera Sacelšanās / Oza burvis un Tumsas Armija / kas vajadzīgs, lai kļūtu par nākamā Bonda režisoru / Expendables 3 un latvian connection / Benders Kamberbačs / kā legāli neskatīties “Game of Thrones” gīku sabiedrībā / “24: The Movie” a big no-no / Enga Lī dēkas ar televizoru.

Kā jau vienmēr – dodiet feedback’u par to, kas patika un kas nepatika (un kurš vainīgs), kā arī balsojiet par raidījumu ar Like, Share un YouTube skatījumu! Diskusijas, kā iepriekš, lūdzu šeit – http://kinoblogeri.lv/runa/kura-paradas-kakis/

Paldies, ar sveicieniem –
Jūsu #kinoblogeri

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv
Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv
Mareks Smilga, KinomMovies.com