Kinoblogeri runā #05: Tagad ar cenzūru!

April 1, 2013  |  Kinoblogeri

Kamēr gaidam nākamā “Kinoblogeri piedāvā” seansa anonsu (Drīz!), varat mierīgi paskatīties/paklausīties, kā atkal divatā ar Sergeju no Kinocats.lv (un Ģirtu aizkadrā) komentējam aizgājušo divu nedēļu aktuālākos kino jaunumus iekš “Kinoblogeri runā #05: Tagad ar cenzūru!”. Diemžēl šajā raidījumā tiešām parādās cenzūra, jo man uzkāpa uz astes uzplēsa vecu brūci atgādināja par nepatīkamu pieredzi, skatoties “Oldboy” Kongresu nama lielajā zālē, tapēc par to pelnīti tika Baltijas Pērlei, kura gan tāpat neaicina mūs uz saviem seansiem, tapēc - what the hell!

Šoreiz raidījumā:

Saite uz video un diskusijām: http://kinoblogeri.lv/runa/tagad-ar-cenzuru/

1) Bēgšana no Kārpentera jeb “Escape from NY” rīmeika gaidās
2) “Avatar” turpinājumi un Kamerons iedvesmas avotu meklējumos
3) “Transcendence” – Kristofera Nolana “jaunā” filma
4) Andželīna pametusi “Tomb Raider”, bet nav iemesla sērām
5) Spēcīgākais cilvēks pasaulē Dveins Džonsons piedalās visur
6) Wačovski televīzijā un Netflix efekts, garāka diskusija
7) Vesa Andersona jaunā filma un cepiens par Baltijas Pērli (kaut kad tam bija jānotiek…)

Kā jau vienmēr – dodiet feedback’u par to, kas patika un kas nepatika (un kurš vainīgs), kā arī balsojiet par raidījumu ar Like, Share un YouTube skatījumu!

 
 • http://twitter.com/LuckImUrFather Andris Bekmanis

  skatoties jūsu podkāstus rodas jautājums – Jums ir arī kāda atbilstoša izglītība/darba pieredze kino virzienā vai tas ir vienkārši amatieru-entuziastu bariņš, kas pārspriež kino jaunumus?

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Ja tas bija domāts pozitīvi (t.i. – džeki saprot lietu, sorry, ja neuztvēru), tad jāsaka, ka izglītību šajā jomā var iegūt tikai praktiski, vai nu caur darbu, vai nu, piedodiet, “lasot internetus”, ko mēs arī daram :)

   • http://twitter.com/LuckImUrFather Andris Bekmanis

    tas nebija negatīvi, vienkārši interesanti.
    P.S. – tikai divu Sergeju variants ir pārliecinoši kvalitatīvākais, ja vien Sergejs, tas kurš drusku-pēc-Klints varētu vēl nelamāties…

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

     Paldies, bet nu eksperimentēsim vēl, jo abi Sergeji vienkārši ir pārāk daudz dzirdēti, tapēc arī tā. Lamāšanos – aizpīpināsim…