Kinoblogeri runā #12: Ceturtās un Piektās daļas, Part II

August 25, 2013  |  Kinoblogeri

(Diloģijas otrā daļa) … kurā beidzot top skaidrs, kādēļ ir šāds nosaukums, jo šoreiz tiešām “Kinoblogeri runā” ir par ceturtajām un piektajām daļām! Kā arī vienkārši krutāk samontēts – ne par velti sēdējām pie Ulda līdz trijiem naktī (un ne tikai dzērām). “Avatar” 2, 3 un 4, Beverlihilzas policists 4, Indiana Džounss 5 un nākamā Neiespējamā Misija – kā arī episka montāža, skaņu efekti, dziedošs Kinokults.lv un daudz kas cits – unmissable!

Šoreiz raidījumā:

1) AVATARS N+1

Džeimss Kamerons ir ieskrējies un filmē uzreiz 3 (!) jaunus AVATARus. Disney juristi jau trin nažus.

2) SAY HELLO TO MY…
Deivids Jeitss (Harijs Potters 5-7) režisēs vēl vienu SCARFACE rīmeiku. No TRAINING DAY scenārija autora. Kura etniskā minoritāte šoreiz būs Tonijs Montana? Bonuss – Commando vs Russian Commando.

3) KOENU TV
Billijs Bobs Torntons filmēsies FARGO mini-seriālā. Koeni producē.

4) BEVERLIHILZAS PENSIONĀRS
Plānotā TV seriāla vietā mēs redzēsim “Beverlihilzas Policista” 4. daļu:

5) INDIANA DŽOUNSS 5!
Harisons Fords uzskata, ka “ja būs labs stāsts, viss izdosies!” Vai izdosies?

6) MISSION IMPOSSIBLE 5
Kristofers Makkvorijs turpina sadarbību ar Tomu Kukurūzu.

 • Pecisk

  Spriežot pēc visa Džekam Rīčeram 2 tomēr vajadzētu būt – 60 budžets, 210 atgriezts. Domāju Toms atgriezīsies pie šīs tēmas.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Tas galīgi nebūtu slikti, bet, kā jau minēju, mūsdienās labi seriāli (piem. “Justified”) ir tieši tādā pašā līmenī – tikai ar 10-13 sērijām sezonā, nevis 2h :)

 • Didzis Levans

  Kas gan vēl iespaidīgāks varētu būt Indiana Jones 5. daļā, ja ceturtajā jau bija citplanētieši, kas visā visumā deva iespaidīgu stāstu, ja vien nebūtu tik daudz specefektu. Kas tālāk? Noslēpumi un artefakti gan ir daudz.