Kinoblogeri runā #19: MARVEL uzvar DC

December 7, 2013  |  Kinoblogeri

Kaut kā pavisam piemirsās iepriecināt Jūs ar jaunām “Kinoblogeri runā” sērijām, un sanāk, ka tās, būtībā, skatās tikai pa TV – negodīga netaisnība (jo mēs visi taču esam interneta cilvēki)! Un īpaši tādēļ, ka sērijas paliek aizvien labākas un labākas (un arī kvalitatīvākas), nevajag domāt, ka mēs nelasam komentārus. Mazāk lamuvārdu, nesaprotama žargona un uzspēlētā humora, vairāk Leldes – tā ir veiksmes formula! Tapēc šoreiz raidījumā:

1) Džastins Līns (“Fast & Furious”) režisēs jauno Borna filmu! Jautājums – ar kuru no “Borniem”?

Jauns MARVEL intro logotips!

2) “Crossover” IR iespējams – saka MARVEL galvenais cilvēks Kevin Feige. Kinoblogeri apspriež šīs iespējamības iespēju. Iespējams?

3) Jaunas MARVEL filmas no FOX! Jauns THE WOLVERINE un ne tikai – piedaloties #kinoblogeri draugam Hjū Džekmenam!

4) Elizabete Olsena piekrīt (tēlot Scarlet Witch)! Tas arī viss – jo kinoblogeri diskutē par 4 (!) jaunajiem MARVEL TV-seriāliem no Netflix! Tas būs kaut kas, un tikai 2015. gadā! Un pēc tam – crossover TV-series!

5) NO KRĒSLAS LĪDZ SERIĀLAM – par laimi tas nav “Twilight” seriāls (vēl nav…), bet, par nelaimi, tas ir “From Dusk Till Dawn” seriāls kā filmas pirmās daļas rīmeiks. Par laimi, no paša Roberta Rodrigeza.

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus! Raidījuma mērķis – rosināt diskusijas (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem! Raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem. Paldies!

Raidījuma arhīvu vienmēr atradīsiet šeit!

 
 • Pecisk

  Agents of SHIELD kaput? Reitingi krītās (ne dramatiski) un cilvēki drusku kurn. Neesmu sācis skatīties, jo laika nav bijis.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Es tādēļ ilgi gaidīju, noskatījos pirmo sēriju… un biju patīkami pārsteigts (bet ne jau tapēc, ka tik ļoti labs). Došu vēl pāris sērijām iespēju – īsts guilty pleasure. Nu, vai arī nē.

   • Pecisk

    Es personiski nesaprotu sūdzības ka esot pārāk maz efektu. Seriāliem tādu piķi tomēr parasti neizdala. Labi, būs jāievērtē. Otrā sezona būs manuprāt bet viņiem būs jāsasparojas.

  • Andris Bekmanis

   Agents os SHIELD ir Marvel versija par komisāru Reksi, diemžēl. Liela vilšanās. Godīgi gan sakot, es netiku tālāk par trešo sēriju.

   • http://kinokults.lv/ Kino Kults

    Vainoju visā ABC un Vīdonu, un došu iespēju tiem Netflix seriāliem – bet pirmais iespaids, protams, ir sabojāts.