Kinoblogeri runā #20: Leldes piecdesmit nokrāsas

December 8, 2013  |  Kinoblogeri

Klāt jaunais “Kinoblogeri runā”, šoreiz ar intriģējošo nosaukumu “Leldes piecdesmit nokrāsas”… Ņemot vērā šajā blogā publicēto tīzeru un treileru apjomu, būs tikai godīgi pateikt, ka nosaukums precīzi atspoguļo raidījumā notiekošo. Bet, bez Leldes (un nokrāsām), šoreiz arī par “Warcraft” filmu, DC Comics (ne)dienām, Pīteru Penu un pat Oldboy. Raibi! Šoreiz raidījumā:

0) 50 SHADES OF GREY kino ir pārcelts uz 2015. gadu! Vai būs nopietns konkurents “Avengers: Age of Ultron”? Kinoblogeri ignorē šo tematu – sveicināti 20. raidījumā!

1) Režisors Džo Raits (“Anna Karenina”, “The Atonement”) ķersies klāt pie jauna Pītera Pena. Kinoblogeri atceras, cik Pīterus Penus jau redzējuši, un vai gribas vēl;

2) WOW! Jeb WORLD OF WARCRAFT. Jeb – vienkārši “WARCRAFT”! Dankans Džounss (“Moon”, “Source Code”) piegādās filmu jau 2016. gadā, Sergejs no KinoKults.lv sajūk prātā;

3) JUSTICE LEAGUE DARK – DC nesaprot, ko dara, tapēc mēģina visu pēc kārtas. Par laimi, ar Giljermo Del Toro.

4) Nedēļas filma – OLDBOY rīmeiks. Kinoblogeru domas dalās… domājams, ka Jums arī.

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus! Raidījuma mērķis – rosināt diskusijas (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem! Raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem. Paldies!

Raidījuma arhīvu vienmēr atradīsiet šeit!