Kinoblogeri runā #21: Ar uzspēlēto humoru

December 9, 2013  |  Kinoblogeri

Beidzot arī kāda interakcija ar skatītājiem – pateicoties vārdā nemināmajam Twitter lietotājam, mums nebija pašiem jādomā šīs “Kinoblogeri runā” epizodes nosaukums. Paldies Tev, draugs! Bet saturu tas īpaši nemainīja (un humors joprojām ir uzspēlēts), lai gan raidījuma saturs šoreiz ir nopietnāks, kā iepriekš.

Bez jokiem – ar labiem vārdiem atcerēsimies Polu Vokeru, uzzināsim, ko jaunu gatavo Toms Krūzs, Kriss Prats un pat Kventins Tarantino, kā arī ilgi gaidītā “Preacher” ekranizācija un nedēļas (Mēneša? Gada?) filma #FILTH! Šoreiz raidījumā:

1) Pols Vokers R.I.P. :(
Kinoblogeri atceras pāragri aizgājušo aktieri un viņa labākās filmas!

2) MISIJA PIECI – Toms Krūzs atkalapvienojas ar Christopher McQuarrie darbam pie “Neiespējamās Misijas 5”;

3) JURAS LAIKMETA PASAULE – “Smieklīgais resnis” ((c) Lelde) no seriāla “Parks & Recreation” ir kļuvis par iekārojamu filmu zvaigzni;

4) AK ŠIS KVENTINS! Tarantino tīzo kārtējos projektus. Šoreiz jaunā filma būšot… vesterns. Atkal.

5) NEDĒĻAS FILMA: #FILTH. Kinoblogeri gaida “Zaņķi”, bet tikmēr atceras citas Ērvina Velša darbu ekranizācijas;

6) TELESPREDIĶIS. Kabeļtelevīzijas kanāls AMC (“Mad Men”, “Breaking Bad”, “The Walking Dead”) ķeras klāt komiksu pasaules ikonas “Preacher” ekranizācijai – par to, kapēc šī reizē ir laba un ne tik laba ziņa;

7) Pirmā bilde no “Star Wars: Episode VII” – enough said!

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus! Raidījuma mērķis – rosināt diskusijas (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem! Raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem. Paldies!

Raidījuma arhīvu vienmēr atradīsiet šeit!