Kinoblogeri runā #22: This is the End (Turpinājums Sekos!)

December 18, 2013  |  Kinoblogeri

Sezonas pēdējā “Kinoblogeri runā” sērija ir nevis lielāka un labāka, bet vienkārši monstruoza – spriediet paši: 11 temati (un visi svaigi! Vairs nekādu vecu ziņu!), 35 minūtes (kā saka treileros, “Līdz galam izdzīvos tikai stiprākie!”), divas ar pusi reizes vairāk Leldes! Bet tomēr gada beigas un gada noslēguma sērija – bija pelnīts, bija vērts!

Šoreiz parunājām par Ziemassvētku kino (kur ne tikai Kevins vai Makkleins), par jauno Wonder Woman un visu saistīto, “X-Men” un “The Terminator” turpinājumiem (daudzskaitlī), nedēļas filma ir “The Hobbit: The Desolation of Smaug”, bet Kristianam Beilam vienreiz pietiek (ar svara izmaiņām). Un tas nebūt nav viss!


1) ZIEMASSVĒTKU KINO
Xmas filmas, kas nav DIE HARD vai HOME ALONE. Kinoblogeri dalās ar savām Ziemassvētku filmām, kā arī komentē raidījuma skatītāju izvēles!

2) WONDER WOMAN & PĀRĒJIE
WONDER WOMAN ir atrasta! Vai filmā nebūs par šauru 3 varoņiem (Superman, Batman, WW… un baumo, ka arī Flash būs klāt)

3) X-MEN: APOCALYPSE
Tagad filmas anonsē Tviterī… Brajens Singers anonsē jauno “X-Men” filmu, pats arī režisēs!

4) DŽEKS RĪČERĪGS
Līksmo Džeka Rīčera fani – oficiāli paziņots par turpinājuma izveidi, projekts ir Krūza prioritāte (pēc MI5, pašsaprotams)!

5) HOME SWEET HOME
Džerijs Brukhaimers atgriežas Paramount (no Disney), iestartē Beverly Hills Cop 4 (režisēs Brets Ratners) un Top Gun 2.

6) TERMINATOR: GENESIS
Un būs arī seriāls – Kinoblogeri strīdas, vai vispār vajag, un, ja vajag, tad ko tieši vajag. Vajag?

7) BEILAM VIENREIZ PIETIEK!
KRISTIANS BEILS paziņo, ka pārstās uzbaroties un nomest svaru lomām, jo veselība.

8) KOMIKSSĪKVELI
Jauns trends “SĪKVELI KOMIKSOS” – Fight Club 2, Dredd 2

9) UN ATKAL HOBITS!
NEDĒĻAS FILMA – HOBITS 2! Filmas priekšvakarā kinoblogeri dalās pārdomās par to, kapēc Hobita triloģijas otrā daļa reizē ir un nav gaidīta…

10) VEINŠTEINI.TV
SIN CITY, THE MIST, SILVER LININGS PLAYBOOK seriāli no brāļiem Veinšteiniem.

11) ATPAKAĻ DŽUNGĻOS
Pīters Bergs un THE ROCK plāno WELCOME TO THE JUNGLE turpinājumu ar pagaidām nenosauktu aktieri, kurš nav Šons Viljams Skots. Bummer.

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kas dāvāja Jums “Kinoblogeri piedāvā” seansus! Raidījuma mērķis – rosināt diskusijas (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem! Raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tapēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam un katram par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem. Paldies!

Raidījuma arhīvu vienmēr atradīsiet šeit!