KONKURSS par filmu “Fast & Furious 6″!

May 22, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 30.05.2013:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem, kas piedalījās (visiem 35 dalībniekiem, tas ir)! No visiem 35 dalībniekiem pareizi uz visiem konkursa jautājumiem atbildēja precīzi 1 (!) cilvēks, un tūlīt arī īsi izrunāsim, kas un kā.

Žurnāla Vibe raksts, kas kalpoja par iedvesmu pirmajai filmai, saucās “Racer X”. Vins Dīzels ceļā uz slavu, naudu un panākumiem ir bijis telemārketers UN ārāsviedējs – viņam ir pat pašrocīgi sarakstīts scenārijs par ārāsviedēja skarbo ikdienu (nez kad tik realizēs, ja vispār). Džastins Lins ir režisējis vairākas “Community” sērijas. Hronoloģija ir skaidra, ja ir redzētas visas filmas vai apskatoties internetā (atbilde C). No visām minētajām “Showdown” ir videospēle, bet pārējās – īsfilmas. Un, visbeidzot, episkā cīņā Dīzels vs. Vokers uzvar… abi, jo abi ir bijuši piecās seriāla filmās, arī Dīzels iekš Tokiju Drifta skaitās, jo nav gluži minēts sarunā vai bilde pie sienas (vai flashback ar iepriekšejo filmu kadriem), bet gan normāla aina – atsvaidzinam atmiņā, ko. Plus, visticamāk, par šo cameo saņēma vairāk, kā visi filmas aktieri kopā.

Galarezultātā filmas oficiālo krēklu iegūst Toms Strazds, kuram pa pēdām seko Natalja Volkova, msulcs, Dāvis Dakša un Ingus Znotiņš. Apsveicam, ar uzvarētājiem sazināšos personīgi, un līdz nākamajiem konkursiem!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Wroom wroom – kinoteātros iebrauc viens no šīsvasaras gaidītākajiem grāvējiem, “Fast & Furious 6”, un tam par godu atkal konkurss ar lieliskām balvām (5 gab!) no filmas izplatītāja ForumDistribution! Tā kā pirmizrādi piedzīvo jau sestā filma šajā sviedru, benzīnu, svilušu riepu un homoerotisku referenču pilnajā kinoseriālā, tad arī jautājumi šoreiz ir seši, gan par filmām, gan par saistītām lietām, un visi (vai gandrīz visi) – āķīgi! Lūdzu video jautājumi:


1

Mazāk zināms ir fakts, ka “The Fast and the Furious” (pirmā filma) ir balstīta uz patiesiem notikumiem – apmēram, kā “Pain & Gain”. Bet kā sauca žurnāla rakstu filmas pamatā?

A) “The Fast and the Furious”
B) “Racer X”
C) “Race Wars”

2

Seriāla zvaigzne un “krusttēvs”, bez šaubām, ir Vins Dīzels, pat ja viņs ir redzams tikai pusē filmu (un braši atteicās piedalīties otrajā daļā honorāra dēļ). Bet kas viņš bija pirms aktiera gaitu uzsākšanas?

A) Ārāsviedējs
B) Telemārketers
C) Medbrālis

3

Režisors Džastins Lins izvilka seriālu no pagrimuma, kurā tas nonāca jau otrās daļas laikā. Bet ar kuru TV komēdijseriālu ir nedalīti saistīts viņa vārds?

A) “How I Met Your Mother”
B) “Community”
C) “Californication”

4

“Fast & Furious” filmu hronoloģijā apmaldīsies pats nelabais. Un tomēr, kura ir pareizā secība?

A) “The Fast & The Furious”, “2 Fast 2 Furious”, “F&F: Tokyo Drift”, “Fast & Furious”, “Fast Five”, “Fast & Furious 6”
B) “The Fast & The Furious”, “2 Fast 2 Furious”, “Fast & Furious”, “Fast Five”, “F&F: Tokyo Drift”, “Fast & Furious 6”
C) “The Fast & The Furious”, “2 Fast 2 Furious”, “Fast & Furious”, “Fast Five”, , “Fast & Furious 6”, “F&F: Tokyo Drift”

5

Mazāk zināmas ir “Fast & Furious” spin-off īsfilmas, kuras bieži atrodamas seriāla filmu DVD/Blu-ray diskos. Kuras no zemāk minētajām tās ir?

A) “Turbo-Charged Prelude”
B) “Fast & Furious: Showdown”
C) “Los Bandoleros”

6

Kurš no šiem personāžiem ir visvairāk piedalījies seriāla pamatfilmās?

A) Dominiks Toreto (Vins Dīzels)
B) Brajens O’Konors (Pols Vokers)
C) Hans (Sangs Kengs)

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz nākamās Trešdienas (29. Maijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!