KONKURSS par filmu “Hansel & Gretel: Witch Hunters”!

February 26, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 26.02.2013:
Tik grūtas izvēles priekšā, šķiet, vēl nekad nebiju bijis – ir tik, tik daudz labumu iesūtīts, ka man vajadzēja gandrīz nedēļu vairāk, lai saprastu, kam tad dot balvas. Bet varbūt arī ne, jo uzvarētājs ir diezgan skaidri redzams, apvienojot sevī gan kvantitāti, gan arī kvalitāti (!), līdz ar ko

1. vieta un oficiālā filmas ādas soma – Ludmila Judina ar veseliem 5 (!) gandrīz scenāriju pieteikumiem!
2. vieta un oficiālie filmas cimdi – Ģirts Eldmanis, arī ļoti daudz un dažādi koncepti, kas gan nav attīstīti (tapēc arī 2. vieta)
3. vieta un pārsteiguma balva, 2 ielūgumi uz nākamo #kinoblogeri seansu – Aiva Birbele, vienkārši par to, ka ļoti precīzi! :)

Uzvarētājus apzināšu personīgi, bet nākamo radošo konkursu kaut kad stipri vēlāk (ja vien kaut kas neuzpeldēs), jo ideja man jau ir…

PAPILDINĀTS 20.02.2013:
Paldies liels visiem par dalību, negaidīju TIK jaudīgas atbildes! Tapēc vēlos tās visas kārtīgi izvērtēt, un labākās arī nokomentēt – apsolos to izdarīt līdz šīs nedēļas (w8) beigām, tapēc lūdzu pacietieties vēl nedaudz,  viss būs & Jūsu balvas ir drošībā!

ORIĢINĀLS:
Negaidīti man ir ienākušās lieliskas balvas saistībā ar filmu “Ansītis un Grietiņa: Raganu Mednieki” (paldies ForumDistribution!), līdz ar ko ir vienkārši jārīko konkurss par šo tēmu! Arī šoreiz izvairīsimies no jautāšanas un atbildēšanas (un minēšanas), tā vietā pievēršoties kam radošākam – tā kā jau pārāk daudz diskusiju ir bijis gan par šo, gan “Linkolnu: Vampīru Mednieku” un pārējiem no šīs pašas šnites, tad ar to arī turpināsim!

Konkursa uzdevums – izdomāt un piedāvāt publiskai vērtēšanai šī raksta komentāros savu versiju par kādu ārzemju vai latviešu pasaku vai vēsturisko tēlu vai tēliem interesantā nodarbē (“Rainis: Raganu Mednieks” būs gana labs piemērs). Jo negaidītāk un trakāk – jo labāk, jo šoreiz vērtēšu pilnīgi subjektīvi, un Jūs jau zinat, kādi vājprāti man patīk. Radošākie var pielikt klāt īsu sižeta aprakstu vai synopsis – tas noteikti ietekmēs vērtējumu! Piedalīties var ikviens un tik reizes, cik vēlas – kā jau minēju, šis ir konkurss uz kvalitāti (arī neuzpērkamais dators šoreiz atpūšas).

Ak jā, par balvām – tās ir vienkārši fan-tas-tis-kas! Oficiālā filmas ādas soma un oficiālie filmas cimdi (baumo, ka tie paši, kurus uzņemšanas laikā nēsāja Džeremijs Renners!) gaida savus īpašniekus – abus šos rekvizītus ar lielāko prieku atstātu sev, bet, diemžēl, es pats konkursā piedalīties nedrīkstu. Lai pietiek laika visu apdomāt, tad gaidīšu Jūsu versijas komentāros līdz pat šī gada 17. Februārim!