KONKURSS par filmu “Hansel & Gretel: Witch Hunters”!

February 26, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 26.02.2013:
Tik grūtas izvēles priekšā, šķiet, vēl nekad nebiju bijis – ir tik, tik daudz labumu iesūtīts, ka man vajadzēja gandrīz nedēļu vairāk, lai saprastu, kam tad dot balvas. Bet varbūt arī ne, jo uzvarētājs ir diezgan skaidri redzams, apvienojot sevī gan kvantitāti, gan arī kvalitāti (!), līdz ar ko

1. vieta un oficiālā filmas ādas soma – Ludmila Judina ar veseliem 5 (!) gandrīz scenāriju pieteikumiem!
2. vieta un oficiālie filmas cimdi – Ģirts Eldmanis, arī ļoti daudz un dažādi koncepti, kas gan nav attīstīti (tapēc arī 2. vieta)
3. vieta un pārsteiguma balva, 2 ielūgumi uz nākamo #kinoblogeri seansu – Aiva Birbele, vienkārši par to, ka ļoti precīzi! :)

Uzvarētājus apzināšu personīgi, bet nākamo radošo konkursu kaut kad stipri vēlāk (ja vien kaut kas neuzpeldēs), jo ideja man jau ir…

PAPILDINĀTS 20.02.2013:
Paldies liels visiem par dalību, negaidīju TIK jaudīgas atbildes! Tapēc vēlos tās visas kārtīgi izvērtēt, un labākās arī nokomentēt – apsolos to izdarīt līdz šīs nedēļas (w8) beigām, tapēc lūdzu pacietieties vēl nedaudz,  viss būs & Jūsu balvas ir drošībā!

ORIĢINĀLS:
Negaidīti man ir ienākušās lieliskas balvas saistībā ar filmu “Ansītis un Grietiņa: Raganu Mednieki” (paldies ForumDistribution!), līdz ar ko ir vienkārši jārīko konkurss par šo tēmu! Arī šoreiz izvairīsimies no jautāšanas un atbildēšanas (un minēšanas), tā vietā pievēršoties kam radošākam – tā kā jau pārāk daudz diskusiju ir bijis gan par šo, gan “Linkolnu: Vampīru Mednieku” un pārējiem no šīs pašas šnites, tad ar to arī turpināsim!

Konkursa uzdevums – izdomāt un piedāvāt publiskai vērtēšanai šī raksta komentāros savu versiju par kādu ārzemju vai latviešu pasaku vai vēsturisko tēlu vai tēliem interesantā nodarbē (“Rainis: Raganu Mednieks” būs gana labs piemērs). Jo negaidītāk un trakāk – jo labāk, jo šoreiz vērtēšu pilnīgi subjektīvi, un Jūs jau zinat, kādi vājprāti man patīk. Radošākie var pielikt klāt īsu sižeta aprakstu vai synopsis – tas noteikti ietekmēs vērtējumu! Piedalīties var ikviens un tik reizes, cik vēlas – kā jau minēju, šis ir konkurss uz kvalitāti (arī neuzpērkamais dators šoreiz atpūšas).

Ak jā, par balvām – tās ir vienkārši fan-tas-tis-kas! Oficiālā filmas ādas soma un oficiālie filmas cimdi (baumo, ka tie paši, kurus uzņemšanas laikā nēsāja Džeremijs Renners!) gaida savus īpašniekus – abus šos rekvizītus ar lielāko prieku atstātu sev, bet, diemžēl, es pats konkursā piedalīties nedrīkstu. Lai pietiek laika visu apdomāt, tad gaidīšu Jūsu versijas komentāros līdz pat šī gada 17. Februārim!

 
 • Oskars

  Antiņš: Jātnieks Bez Galvas

  • http://twitter.com/jaanism jānis m.

   Šis varētu būt lietuviešu darbs par latviešu varoni: “Antiņš: Jātnieks ar Zirga Galvu” :D

   • http://kinokults.lv/ Kino Kults

    Jāni, Tev dot balvu būtu nedaudz negodīgi :D

 • http://www.facebook.com/kuzmans Edgars Kuzmans

  Pirms pusgada Twitterī rakstīju tā :)

  Filma “Abrahams Linkolns. Vampīru mednieks” tomēr ir nedaudz slimi. Tipa “Guntis Ulmanis. Vilkaču ķērājs” vai “VVF. Sumpurņu bende”…— Edgars Kuzmans (@EdgarsKuzmans) July 26, 2012

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Jā, tas vairāk saistībā ar Linkolna filmu, bet – der!

 • Mikus Āriņš

  nu sprīdīša rimeiks jau sen prasās. tāds etno/home alone/your highness sakausējums ar citplanētiešiem un kung-fu. Piemēram “Sprīdīties: Zudušais stāsts”, jo patiesībā viss bija savādāk. “Labsirdīgais Sprīdītis, pamātes dzīts, dodas ogot purvā. Taču šķietami garlaicīgais uzdevums pārvēršas episkā labā un ļaunā sadursmē, kurā tikai sirdsšķīstais Sprīdītis un viņa apkaltā lāpstiņa var izšķirt visas pasaules likteni! Balstīts uz patiesiem notikumiem.”

 • Uldis Žimants

  Kaut kas Tarantino Basterdu stilā:

  “Kurbads: žīdu kāvējs”

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   That’s rasist! (c)

 • Uldis Žimants

  Vispār jau nevajag neko arī daudz piedomāt:
  Lūk, piemēram, sarkano kurpīšu stāstu latviskās versijas ar īstiem latviešu pasaku nosaukumiem:
  Lapsa ieved vilku klētī.
  Lapsa apēd lāča medu.
  Vilks ar lapsu taisa mājas
  Cauna ar vāveri
  Zvēru karš lapsas dēļ.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Kruta, bet nav atskaņu ;(

 • http://twitter.com/artis_k Artis Kamals

  Trīs sivēntiņi un Vilkatis. Bet viss nav tik vienkārši, kā izklausās. Jo sivēntiņi patiešām dzīvo kūtī kopā ar citiem lopiņiem, bet par vilkati naktīs pārvēršas zemnieku saimniecības saimnieks. Nekā pārsteidzoša? Beigās izrādās, ka tie trīs sivēntiņi ir tie paši, kas Dž. Orvela romānā “Dzīvnieku ferma”, nu tie, kas vienlīdzīgāki par citiem. Un tad arī sivēntiņi ceļas uz divām kājām un pārmāca Vilkati.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Ideāli, un pat metafora ir – es gan rekomendētu tikt vaļā no sivēniem, pārvēršot tos par cilvēkiem/bāreņiem utml. Good!

 • Aleksejs Čudnovs

  Varbūt, kaut kas “Aliens” stilā: “Fantastisks starpgalaktiku rauša ceļojums”

 • http://twitter.com/artis_k Artis Kamals

  Izdomāju vēl vienu: Princese uz zirņa. Vārdu sakot, notiek kaut kāda ballīte, meitene piedzeras un iet gulēt. (Te es nevaru izlemt, vai nu viņa tik ļoti piedzeras, ka pieslapina gultu, vai vienkārši, gultā dzerot, izlej glāzi.) No rīta, šķidruma iniciēts, zirnītis, kas nejauši nokļuvis zem meitenes gultas, izaug garš. Tik garš, ka izstiepjas cauri meitenes vēderam. Atskrien ārsti un saka, ka vēl var meiteni glābt. Bet zirnis stiepjas garumā ar vien augstāk un augstāk. Tālāk, kā jau tas notiek, piemēram, Giljama filmās, izrādās, ka pa zirni var uzkāpt uz debesīm, kur ir viss. (Ar viss es domāju TIEŠĀM VISS, VISS.) Bet tad sākas dilemma – glābt meiteni vai pazaudēt to pasauli tur augšā. Protams, ir viduslaiki utt, krāšņi tērpi (oskara balva par kostīmiem, avenes par sižetu) – līdz ar to šī būtu vienīgā iespēja līdz tām debesīm nokļūt. Bet tad uzrodas brāļi Raiti, kuriem ir traka ideja – viņi varot uztaisīt mašīnu, kas spēj lidot. Tad beigās tiek izlemts, ka meitene jāglābj.

 • http://twitter.com/aiwwa Aiva Birbele

  Sievišķīgi iespraucos asiņainajos ieteikumos ar erotiski piesātinātu grāvēju visa vecuma rīdziniecēm UŠAKOVS UN SEPTIŅAS KAĶENĪTES.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Šis ir izcili!!!

 • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

  how it really happened

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Būtu balva, bet, diemžēl ,tas nav Tavs, vai ne? :(

   • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

    Uhm, ir gan mans darbs. Pati pamata bilde nē, bet fotošops un ieliktais radošums gan. ©Gnaxywa
    Bet ja skaitās tad piesakos uz cimdiem, hehe.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1110164391 Aleksandrs Platuhins

  Thir13en Ghosts 2: Horror in Gaismas Pils

 • Raivis Vilūns

  “Hitlers: Wiedergeburt Engel”
  Filma par pēdējām 2.P.k. dienām, “patiesais” stāsts par to, kas notika bunkurā, kur Hitlers pavadīja savas dzīves pēdējās dienas.
  Viss sākas 3 dienas pirms Hitlera nāves (27.aprīlī) – nacisti strādā pie slepena projekta beigu fāzes (kā tie parasti dara), pēdējās cerības projekta saukts “Atdzimšanas eņģelis” (Wiedergeburt Engel) vielas/vīrusa, kas ļautu kritušajiem SS karavīriem atkal celties (saglabājot, savu inteliģenci) un turpināt karu.
  Vīruss tiek izstrādāts pēdējā drošajā vietā (jo jau 20.aprīlī Padomju spēki bija Berlīnē). Nelaimīgas kļūdas dēļ testējot to uz līķiem, taču šķietami neizdevušos eksperimenta subjektus nesadedzinot (kā to liek protokols), izplatās vīruss (28.aprīlī).
  Un pēdējās savas 48h Hitlers pavada cīnoties pret zombijiem. Pēdejā varonīgā cīņā viņš iznīcina pēdējo zombiju bunkurā (Gēbelsu, vienu no tuvākajiem Hitlera sekotājiem jau no 30.gadjiem), taču Eva Brauna un viņš tiek sakosti un, lai apturētu vīrusu no āriešu rases iznīcināšanas viņi izdara pašnāvību.
  Izdzīvojušie saprot, ka šeit notikušais nekad nedrīkst tikt atklāts un vienojas par stāstu, ko stāstīts pasaulei un paslēpj īsto Hitlera un Braunas līķi, bunkura slepenājās daļā)
  THE END… (līdz bunkura slepenajā nodalījumā 2013.gadā neieklīst jaunieši… 2.daļa ar paša Hitlera zombiju)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Kruta, bet man liekas, ka esmu šo filmu redzējis…

   • http://twitter.com/RaivoVilunas Raivis Vilūns

    Iespējams, pats gan neesmu redzējis, bet nu, protams, nenoliegšu iedvesmas avots man bija Dead Snow :)

 • http://www.facebook.com/ludmila.judina Ludmila Judina

  STĀSTS NR1

  Tautas komēdija „Barons”

  Stāsts sākas kopmītnes istabiņā, kurā elektronikas students un topošais zinātnieks Jānis (22) veic eksperimentu un izmēģina savu jauno izgudrojumu, pie kura ir strādājis piecus gadus – lāzerierīci, kas priekšmetus klonē sekundes laikā. Taču viņam iztraucē istabas biedrs Kārlis (21) , glaunais čalis, kurš ir apņēmies vismaz šogad pabeigt tehnikumu un iegūt vidējo izglītību, bet viņa uzmanību novērš izdzīvošanas problēmas – Kārlis ir bārenis, tāpēc dzīvē sevi jānodrošina pašam un jāstrādā – mācīties nav laika. Par visu, kas dzīvē notiek, viņš raksta dzeju un slepenībā sapņo kļūt tikpat ievērojams reperis kā Eminems vai vismaz kā Gačo. Kārlim rīt ir pirmais – latviešu valodas un literatūras eksāmens. Taču Jāņa eksperiments, protams, noiet greizi… istabā notiek sprādziens, un tā vietā, lai priekšmetus klonētu un pavairotu, ierīce tās atdzīvina…
  Jānis uz citu zinātnieku fona, ir neveiksminieks un ar spožiem sasniegumiem neizceļas, un savu eksperimentu viņš veic mīlesības vārdā – Ilze, kurā viņš ir iemīlējies, supergudra atomfizķe, teica, ka piekritīs iet ar viņu uz randiņu tikai tad, kad viņš būs saņēmis Nobela prēmiju ar atbrauks viņai pakaļ ar savu Bentliju (mantkārīga maita). Un ja uz Nobela prēmiju Jānim cerības vēl bija, tad lāzeri viņš notēmēja uz 100ls banknoti, lai pavairotu savu finansiālo stāvokli… taču naudas vietā, viņa un Kārļa priekšā, atdzīvojas Krišjānis Barons pats savā personā.
  Ierīce, protams, sprādziena laikā, neatgriezeniski salūza. Tālāk sākas stāsts par draudzību, kurā abiem puišiem jātiek galā ar savām un Barona problēmām.
  Jānim ir jāziņo par sava eksperimenta rezultātiem, tāpēc kā dzīvu pierādījumu viņš vēlas vest Baronu uz augstskolu.
  Taču Barona vienīgā rūpe ir viņa Dainu skapis – vienā no slepenajām atvilktnēm ir dubultdibens ar apkaunojošu kompromātu (kas tas ir, visi uzzinās stāsta beigās) (vai arī neuzzinās), kuru viņš nav paspējis iznīcināt pirms savas nāve. Viņš piekrīt palīdzēt puišiem tikai tad, kad viņi aizvedīs Baronu pie skapja (puiši nezina, ka skapim ir kopijas, un sākumā aizved Baronu pie nepareizā)
  Kārlim savukārt rīt ir eksāmens un citas problēmas – abiem puišiem būs sūdi, jo istaba uzsprāga – kurš uzņemsies atbildību? Un huļi bļoda netīra? Viņus izmetīs no kopmītnēm, liks samaksāt zaudējumus un varbūt pat izsauks policiju, ja viņi nedabūs naudu, lai visu salabotu līdz rītam. Jānis saka, ka radio visu nedēļu reklamē reperu cīņas konkursu, kura uzvarētājs balvā iegūst 500ls (vismaz kaut kas), taču Kārlis baidās uzstāties publikas priekšā ar savu dzeju, tāpēc viņš šantažē Jāni, lai visus zaudējumus sedz viņš, citādāk… Jānis ir ar mieru, ja vien Kārlis būs viņu šoferis un aizvedīs Baronu tur, kur viņš palūgs.
  Epizodes no Barona sižeta līnijas – ierauga sevi uz naudas zīmes, iziet cauri Vērmanes dārzam un paskatās uz savu pieminekli (galīgi neesot līdzīgs), noskumst, ka Kr.Barona iela ir īsāka nekā Kr.Valdemāra (viņa drauga un biedra) iela. Paskatās uz Rīgu, protams, kā jau cilvēks, kas nokļuvis nākotnē, par daudz ko brīnās. Dzirdot, kā uz ielas sarunājas jaunieši – rusicismi, anglicismi, žargons… Palasa twitteri – visi raksta un izsakās tik nepareizi, ar lol un citiem nesaprotamiem saīsinājumiem, Barons nokļūst depresijā par Latviju un nākotni, kurā nokļuvis. Taču dzirdot Kārļa piedalīšanos reperu cīņās (kurās viņam tomēr jāpiedalās, jo Barons atrod viņa pierakstu kladi un atzīst šīs dainas par labu esam) atgūst ticību latviešu valodai un palīdz Kārlim sagatavoties eksāmenam…
  Lai būtu lielāka spriedze, Barons pamazām kļūst atkal par banknoti… zūd… sāk sarauties, tāpēc lai visu paspētu – atrast Dainu skapi, atrādītu Baronu universitātē, piedalītos reperu cīņās uz naudu – viņiem ir dotas tikai 24 stundas.
  Lai būtu lielāka filmas auditorija, jāieliek arī mīlasstāsts. Protams, ka Jānis pēc šī notikuma kļūst ievērojams, taču tāda Ilze viņam vairs nav vajadzīga. Pie Dainu skapja viņš iepazīstas ar filoloģi Lienīti (24), kurā ieskatās. Viņa Baronu uzreiz atpazīst un sākumā rada puišiem sarežģījumus, mēģinot viņu nolaupīt, lai izjautātu visu par `tiem laikiem`. Taču vēlāk palīdz viņiem visu paspēt izdarīt laikā.

  Beigās visi priecājas, ka Jānis netēmēja ar savu lāzeri uz 50ls banknoti (ar kuģi)

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Ludmila, vienkārši izcili – jūtu ietekmes no visa kā, bet uzdevums ir izprasts pilnībā un tas tiešām ir kaut kas jau zināms, bet lokalizēts vietējai mentalitātei & apstākļiem. Nedaudz sakārtot, un sanāk gatavs treatment, kaut tūlīt raksti scenāriju un filmē!

 • http://twitter.com/ultra_lu ludmila

  Stāsts NR.2
  Politiska krimelodrāma par Ansi Vērdiņu.
  Ansis (29) ir veiksmīgs biznesmenis, iesaistās darījumos ar nekustamiem īpašumiem, ir vairāku skaistumkopšanas salonu un solāriju īpašnieks, viņam pieder arī pirtis, kurās ietekmīgi cilvēki var atpūsties un pavadīt laiku, neuztraucoties par svešām acīm. Ansis neatsakās no sievietēm, alkohola un narkotikām, taču dzīvē tik un tā nav laimes… viņš nevar aizmirst un nevar atrast to vienīgo… savējo… Laimu.
  Neviens nezina, kādā veidā Ansis kļuva tik turīgs, neviens nezina viņa panākumu atslēgu, bet viss sākās desmit gadus atpakaļ. Kādreiz Ansis vēlējās kļūt slavens ģitārists, un visu savu brīvo laiku viņš pavadīja, spēlējot ģitāru un dziedot tunelī, taču neviens garāmgājējs tā arī neiemeta viņam pat santīmu. Izņemot vienu reizi. Vienā jaukā dienā no autoostas uz staciju cauri tunelim steigā skrēja šī skaistā meitene Laima. Viņa apstājās un klausījās viņa dziesmā, taču ilgi tas nevarēja turpināties, jo Laima kavēja savu vilcienu. Un arī naudas maciņā nemaz nebija, tikai viens santīms. To Laima arī iemeta Ansim cepurē un aizskrēja. Viņa bija vienīgā, kas Ansim jebkad iemeta naudu, nevis gružus, atkritumus vai korķus no alus pudelēm. Viņš meitenē iemīlējās, taču nekad vairs nesatika.
  Toties vēlāk tajā pašā vakarā Ansis uzzināja, ka iemestais santīms ir neparasts – tas ir neiztērējams. Lai cik reizes šo santīmu no kabatas izņemtu, tik un tā šo santīmu kabatā atkal atradīsi.
  Ansis aizmirsa par ģitārspēli, par tuneli un caurām dienām to vien darīja, kā krāja savu bagātību, liekot santīmu pie santīma.
  Un mūsu stāsts sākas brīdī, kad deputāti pieņem likumu par eiro ieviešanu Latvijā – Ansim tas nozīmēs bankrotu, jo laimīgais santīms vairs nebūs nekam derīgs. Tāda politika Ansi neapmierina, tāpēc viņš organizē savu bandu un plāno asinspirti pret likumu lēmējiem (izsekošana, sprādzieni, anarhija un haoss), taču īsā brīdī pirms uzbrukuma uzzina, ka viņa mīļotā Laima ir galvenās ienaidnieces meita…
  Ansim ir jāizvēlas starp naudu un mīlestību. Ko izvēlētos Jūs?

 • http://twitter.com/ultra_lu ludmila

  STĀSTS NR3

  Vēsturisks detektīvstāsts – WHO KILLED MAIJA?!

  Ņemam teiku par Turaidas rozi -> http://www.gnp.lv/legenda -> nosūtam sinopsi Timam Bērtonam un saņemam gatavu filmu labākajās žanra tradīcijās (Sleepy Hollow, Red Riding Hood) (lokācijas: Sigulda, Gūtmaņala… vai nav grāvējs?) un vainīgs, protams, izrādīsies dārznieks vai patēvs, beigās vajag tvistu.

 • http://twitter.com/ultra_lu ludmila

  STĀSTS NR4.
  Didaktisks trilleris pusaudžiem pēc teikas motīviem.

  Stāsts norisinās mūsdienās.
  Galvenais varonis Matīss (15) dzīvo Ķengaragā, un X dienā viņš sastrīdas ar vecākiem un aizbēg no mājām. Lai nomierinātu nervus viņš ar draugiem iet pie Daugavas krasta, pačilot zem Dienvidu tilta, uzpīpēt un iedzert aliņu.
  X stundā no upes izpeld dīvaina paskata cilvēkveidīga radība un tuvojas Matīsam. Matīss nenobīstas un draugu (īpaši Nellijas) priekšā, tēlo kruto pacančiku. Upes mošķis viņam jautā – vai Rīga ir gatava? Un Matīss, kas skolā slikti mācījās, atbild – gatava. Tajā brīdī paceļas liels vējš, nodārd zibens, un mošķis pazūd atpakaļ upes dzelmē. Nellija pieskrien Matīsam klāt un kliedz, ko gan viņš ir izdarījis. Vai tad viņš nezina stāstu, ka Rīga nekad nevar būt gatava. Tas, kas atbildēs, ka Rīga ir gatava, pēc dienas mirs, bet pēc trīs dienām pati pilsēta nogrims ūdenī. Visi ierēc par meitenes naivumu, bet Matīsam smiekli nenāk.
  Viņam ir atlikušas 24h, lai izlabotu kļūdas (jākļūst par labāku cilvēku, jāsalabst ar vecākiem, jāiekaro Nellijas sirds, jāatmet smēķēšana u.tml.) un izglābtu savu un visu pilsētnieku dzīvības.

 • Adatinna

  „Medmāsiņa Gollume un brālis”
  Tipiskā psiho – vampīru filma. Medmāsiņu pārvērš, bet – atdzīvojas arī viņas brālis ,kas pieaudzis pie galvas! Māsiņai ir vairākas psiholoģiskas problēmas – kā tikt vaļa no brāļa, kā pareizi „nocopēt” ēdienu, lai upuris tomēr neredzētu kliedzošo un ēst prasošo brāli, visu beidzot – vai vispār kādam sūkt asinis un šeit apņemšanos bojā kliedzošais brālis, kas lēnām pārņem kontroli pār viņas smadzenēm un vada viņas ķermeni!
  Bilde, ja nu kāds neatceras šo tēlu!
  adatinna@inbox.lv

 • yolopolo

  Sniegbaltīte: Atmaksa
  Filmā Sniegbaltīte vēlas notvert un nogalināt savu pamāti jo tā tai vēlējās iebarot
  saindētu ābolu. Sniegbaltīte ar septiņiem nūģīšiem dodas episkā ceļojumā lai atrastu pamāti…

 • http://twitter.com/ArtisIvanovs Artis Ivanovs

  Zaķīšu pirtiņa.
  Iet vienā tirgus segmentā ar 50 shades of grey.

 • Elly

  The real story of a ”Little Bastard”

  Es izdomāju, ka mana filma būs ta kā sava interpritācija par slaveno Džeimsa Dīna mašīnas lāstu(The “curse” of Little Bastard), kas jau kļuvis par amerikāņu Urban Legend.Tajā ir takā liela daļa patiesu notikumu arī.

  Synopsis( tā īsumā filmas darbība.)

  Filma sākas, kā tipiska dokumentāla/piedz filma, tiek parādīts, kā Džeimss tika pie mašīnas u tt.
  Taču vēlāk atklājas šausminoša patiesība, šī mašīna izrādās nav no šīs zemes,Džeimsa Dīna dzīvē notiek dīvaini un mistiski paversieni, līdz viņa briesmīgajai nāves stundiņai.

  Tālāk notiek plaša viņa nāves izmeklēšana, ko veic gudrs detektīvs Klarks Dženkinss, kurš vienmēr cenšas atklāt patiesību( viņa lomā varētu būt Josh Brolin), viņš nemitīgi cenšas atrast sakarības starp Džeimsa Dīna nāvi, kad pēkšņi sāk parādīties neticamas ziņas par viņa auto ”Little Bastard” (cilvēki mēģinot nozagt auto gūst smagus savainojumus, muzejā izlikts šis auto nobrauc no kātiem un cieš cilvēki, sadeg muzeja glabātuve ar visām mantām , bet auto paliek vesels)
  Viņš sāk plaši izmeklēt šo lietu, līdz pēkšņi viņam atklājas patiesība- šis auto, nav auto, bet gan Transformers- citplanietietis no citas planētas, kas nācis uz šīs zemes, lai darītu milzīgu postu cilvēcei,kura mērķis ir ieņemt zemi un pārverst iedzīvotājus par viņa rases vergiem.
  Klarks knapi paliek dzīvs pēc tikšanās ar Litlle Bastard, viņam ļoti noveicies, ka tika arā vesels.
  Tā nu Klarks saprot, ka uz zemes notiek īsta zemes ieņemšana, katrs 10auto uz ielas ir arī Transformers.
  Viņš izdomā, ka vienam noteikti nebūs pa spēkam uzveikt šos briesmoņus, tādēļ viņš izdomā veidot komandu, ar kuras palīdzību var uzveikt Transformerus un izglābt mūsu mīļo zemi.
  Šo padzird viņa sens ģimenes draugs, kas kā izrādās ir Čarlzs Ksavjērs(X cilvēki) , kurš šajā riska situācijā atklaj draugam patiesību par savām spējām un par cilvēkiem, kas ir līdzīgi kā viņš- apdāvināti.

  Tālāk veidojas īsta apdāvināto cilvēku komanda, kas izstrādā taktikas un cīnās ar šiem Transformeriem , notiek daudz sprādzieni, pilsētas tiek sagrautas,daudzi mirst šīs spraigas cīņas rezultātā, bet karš prasa upurus.
  Apdāvināto komanda protams uzvar, bet tad notiek, kas briesmīgs- viņi pamana, ka detektīvs Klārks ir nāvīgi ievainots un mirst, ātri adiņodams, Čarlzs ar asarām acīs pasakās savam draugam, pasaka viņam , ka viņš ir īsts varonis un, ka bez viņa cilvēce šo cīņu nebūtu vinnējusi.

  Beigās pēc titriem parādās maziņa aina, kur redz, ka tomēr Transformeri nebija vienīgie, kas plāno iebrukt un pakļaut zemi , kas protams leicina par to, ka cīņa nemaz nav beigusies, bet šis ir tikai sākums.

  Filma protams ir kā gan stāsts par Džeimsu Dīnu un ”The Curse of little Bastard” gan kā prequel Transformeriem un prequel X- cilvēku prequelam .

 • Tomass Bergmanis

  (Zenta: Trakā cilvēku medniece)
  Manā filmā varētu būt par Zentu(no Ugunsgrēka) kura sāk slepkavot slepeni viesnīcas huligānus,un pēc tam to uzzina Leons un pēc tam viņš Zentu aizved uz policiju. Taču Zenta satrakojās un viņa piekāva visus sargus un gāja atriebties Leonam……….

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Kruta, bet es neskatos “Ugunsgrēku”, līdz ar ko visas references aiziet man garām ;(

 • http://twitter.com/ultra_lu ludmila

  STĀSTS NR5.

  “NAGLU VĪRS”

  Sižets nav oriģināls, bet var būt pārrakstīts par trash šausmu filmu ar LV bekgraundu. Nakts muzejā… Medicīnas vēstures muzejā.
  Pauls Stradiņš (1896- 1958) – ķirurgs, onkologs, profesors, Medicīnas vēstures muzeja dibinātājs, četru bērnu tēvs. Daudz ceļojis un savācis vērtīgu kolekciju, kuru uzdāvināja valtij, un tā 1957.gadā piešķīra PS ēku, kurā arī līdz šim brīdim atrodas muzejs.

  1957.gads, sākas muzeja ierīkošanas darbi. Viens no vērtīgākajiem muzeja eksponātiem ir 100 gadus veca Āfrikas šamaņa fetiša figūra – naglu vīrs – tā var piepildīt vēlēšanās. Lai vēlme piepildītos, naglu vīrā ir jāiedzen nagla. Ja tā ieiet taisni, tad vēlme piepildās, bet ir atgriezeniska (izvelkot naglu no vīra ārā, viss kļūst tā, kā bijis iepriekš). Ja nagla vīra figūriņā ieiet ar aizlocītu galu – vēlme piepildās uz visiem laikiem, uz mūžīgiem mūžiem. (šo detaļu mūsu tālākā stāsta varoņi nezina)
  Nu tad lūk, visas šausmas sākas naktī, kad viens muzeja apsargs, atved savus draugus uz muzeju un izdomā viņiem parādīt ekspozīciju, kas apmeklētājiem vēl ir slēgta. Viņš arī izstāsta par naglu vīru, un apsarga draugi, protams, vēlas izmēģināt, vai vēlmes tiešām piepildās… Draugi tizlojas, un viens no viņiem ievēlas, it kā pa jokam `kā būtu, ja viss, kas atrodas šeit, pēkšņi atdzīvotos` un iesit to naglu vīrā (BET ar neaizlocītu galu!). Ir spriedze un stindzinošs klusums, bet nekas nenotiek. Draugi iet iedzert tālāk, bet pusnaktī…. pusnaktī viss sākas… atdzīvojas iespirtētās ķermeņa daļas, nedzimušie embriji, mēra slimnieki, spitālīgie un trakie izlien no diorāmām un dodas nogalināt… divgalvainais suns un staigājošie skeleti… Pats naglu vīrs arī atdzīvojas un kaut kur pazūd. Apsargs ar draugiem, protams, ir iesprūduši ēkā. Viņiem ir jācīnās par savu dzīvību, jāsūta kāds palīgā pēc Paula Stradiņa, jo viņš vienīgais zina, kā labot šo situāciju (vajag izvilkt naglu, protams), turklāt viss arī jāsaglabā pilnīgā slepenībā (tas tomēr ir PSRS laiks) Draugi zūd pa vienam, pats Stradiņš cīnās ar paša radītajiem (atvestajiem) mošķiem. Kad naglu vīrs beidzot ir atrasts, tad neviens vairs nezina, kura nagla ir īstā. Stradiņam jāiedzen vīrā vēl viena nagla un jāievēlas, lai visas šīs šausmas beigtos, bet kur atrast naglu ??? Beigās Stradiņš ir vienīgais, kas ir palicis dzīvs, un arī drīz pēc šī atgadījuma viņš aiziet citā saulē, noslēpumu par šo nakti aiznesot sev līdzi, BET…
  Bet beigās skatītājiem parāda, ka arī Stradiņš savu naglu iedzina ar neaizlocītu galu. Un tad ir epizode ar muzeju mūsdienās un naglu vīru… un ziņkārīgie stāv pie vitrīnas un domā, kā būtu, ja varētu kādu naglu figūriņā iedzīt vai izvilkt…

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Omg, šis ir neganti kruts – ir tipisks horror sižets + lokalizācija. Šo vienkārši gribētu redzēt kā filmu, un miers!

 • Anonīms

  Karlis Ulmanis: Communist hunter

 • Elly

  Kārlis Ulmanis: Vampīru mednieks.

  Synopsis

  Tātad K. Ulmanis īstenībā bija vampīru mednieks un viņa dibinātā ”Latviešu zemnieku savienība” partija īstenībā bija vampīru mednieku komanda.
  šī savienība tika dibināta, lai aizsargātu Latvijas valsti no vampīriem, kas pirms dažiem gadiem pirms ordeņa dibināšanas uzbruka Latvijai. Latvijas brīvības cīņas īstenībā bija vairāk cīņas pret vampīriem, taču valdība to sekmīgi slēpa no iedzīvotājiem.
  Filmā tiek atspoguļots kā viss notika īstenībā.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Lieliski, bet tas sanāk gandrīz tiešs “Linkolna: Vampīru Mednieka” rīmeiks, pārāk tiešs :/

 • Drakitis

  Aigars Kalvītis: Cūkmena atgriešanās.

 • http://www.facebook.com/egirts Girts Eldmanis

  Nedaudz cit’dāka pieeja… problēma, ka nav daudz latviešu tēlu…

  Antiņš un stikla kalns (Šipu noslēpums)
  kam seko
  Antiņš vs Gaismas pils – nākamais līmenis! (x-games dokumentālā filma)

  Ansis un Zelta vērdiņš (paties stāsts par Globālo finašu krīzi)
  Ansis un Plikais grasis (stāsts par pēckrīzes apokalipsi)

  Koknesis vs Commando – lielais baļķu skrējiens

  Zāģis 8: Puse karaļvalsts un meitas roka

  Zīļuks vs Pinokio – cīņa līdz briketēm!

  Eža kažociņs un citi PETA brīnumi

  Vēcīst un vecenīte – home video

  XXX Parody – Es tev iemācīšu Raini mīlēt!
  un vēl viena
  XXX Parody – Astoņi kustoņi un Stalones pirmsākumi

  Lutausis un Dambo – lidojošais cirks

  Uz Horizontu un tālāk – Dullais Dauka airu laivā!

  Kauja pie Piškas – atsaldētie Centrāltirgū

  Saw 9: Kaķītis dzirnaviņās

  Ūsiņa dejas ar zirgiem

  Pērkons vs Zevs – Totālā tumsa

  Sātans Dūdara brunčos – Mūzikls

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Lieliski – pat ja nav īsti izklāstu, nosaukumi jau vien ir kā vērti! Es ieteiktu kaut kā izmantot šo potenciālu…

 • http://twitter.com/Gnaxywa グンティス

  Gaidam rezultātus.

 • http://kinokults.lv/ Kino Kults

  Nespēju izšķirties par to, kuri ir labākie, bet, kā jau paši redzat, ir dažas vienkārši izcilas pērles! Kalkulēju…

 • Pingback: Radošs KONKURSS par filmu “G.I.Joe: Retaliation”! | Kino Kults()