KONKURSS par filmu “Iron Man 3”!

May 20, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 30.05.2013:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību – šoreiz piedalījās veseli 36 dalībnieki, no kuriem pilnīgi pareizi atbildēja 6, un vēl 3 bija tuvu, bet tomēr ne. Jāatgādina, ka šis (nu, un visi pārējie šeit) nav ne LIKE & SHARE, ne arī “Kādā krāsā bija Napoleona baltais zirgs?” (kurš uzminēs referenci?) tipa konkurss, tapēc uz jautājumiem var un būs vairākas atbildes (vai vispār neviena pareiza), tās vienkārši ir jāatrod. Bet pārsvarā tas nerada problēmas, tapēc – pirmā jautājuma atbilde viegli atrodama Vikipēdijā vai Marvel.com (C), tāpat arī otrā (B), bet trešā jautājuma atbilde slēpjas lūk te (A, B un C). Par ceturto, es gaidīju, kad atcerēsieties, ka Šeins Bleks veda lielu draudzību ar Džoelu Silveru, tapēc par “Lethal Weapon” sarakstīšanu tika nosūtīts uz “Predator” filmēšanas laukumu kā aktieris – bet patiesībā uzraudzīt Maktīrnanu un labot scenāriju turpat džungļos. Abas filmas iznāca 1987. gadā, pareizas ir atbildes A vai B. Un jebkurš, kurš ir lasījis “Extremis”, atpazīs filmā veselus gabalus un vizuālas references – tas nu tā kā būtu skaidrs, tāpat kā tas, ka “Demon in a Bottle” Disney filmā mēs, visticamāk, neredzēsim nekad.

Bet, pie uzvarētājiem: balvas saņem Toms Strazds, Natalja Volkova, msulcs, sanda7@inbox, Aleks Pocelujevs un Anete Baumane, kādas tieši es precizēšu ar uzvarētājiem, bet visiem pārējiem – līdz nākamajai reizei!

PAPILDINĀTS 27.05.2013:
Izdomāju, ka tikpat labi varu dot vēl iespēju tiem, kas vēlas piedalīties – konkurss pagarināts līdz 29. Maija 23:59:59!

Papildināts 27.05.2013:
Paldies visiem, kas piedalījās – atbilžu pieņemšana ir noslēgusies, rezultātus apkopošu un uzvarētājus paziņošu 30-31. Maijā!

ORIĢINĀLS:
Nedaudz novēloti (bija jāpagaida, kamēr filmu visi noskatīsies. Jūs taču noskatījāties, vai ne?), bet tomēr konkurss par “Iron Man 3”, Marvel, Dauniju, Šeinu Bleku un saistītajām lietām ir klāt! Balvās šoreiz vienkārši lieliski ekskluzīvi suvenīri no filmas izplatītāja ForumDistribution, un, lai gan sākumā gribēju kā uzdevumu dot iespēju iesūtīt savu versiju par three-point-landing, tomēr zemāk ir pieci vairāk vai mazāk (patiesībā – daudz vairāk) āķīgi konkursa jautājumi, bet pārējais Jums jau ir zināms:


1

Filmas vai nē, bet visa pamatā, protams, ir pats Dzelzs Vīrs jeb Tonijs Stārks. Bet kurš tad īsti izdomāja šo varoni?

A) Stens Lī, Bils Everets
B) Gerijs Frīdrihs, Rojs Tomass, Maiks Plūgs
C) Stens Lī, Lerijs Lībers, Dons Heks, Džeks Kirbijs

2

Uz kādu patiesi eksistējušu cilvēku ir balstīts Tonija Stārka raksturs un personība?

A) Džons F. Kenedijs
B) Hovards Hjūzs
C) Frenks Sinatra

3

Kuram no šiem režisoriem tika piedāvāts uzņemt pirmo “Iron Man” filmu?

A) Kventins Tarantino
B) Niks Kasavetess
C) Džoss Vedons

4

Režisors Šeins Bleks ir zināms kā asprātīgu un one-liner’u pārpildītu grāvējfilmu scenāriju autors. Bet ar kuru filmu viņš uzsāka savu Holivudas karjeru?

A) “Predator”
B) “Lethal Weapon”
C) “Kiss Kiss Bang Bang”

5

Kura no “Iron Man” komiksu sižeta līnijām ir pamatā filmas “Iron Man 3” scenārijam?

A) “Extremis”
B) “Demon in a Bottle”
C) neviena, filmas pamatā ir Drū Pīrsa un Šeina Bleka oriģinālscenārijs

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas (cik daudz un kuras, to pagaidām atstāsim noslēpumā)! Atbildes tiek pieņemtas līdz šīs Svētdienas (26. Maijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!