KONKURSS par filmu “The Bay”!

January 8, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 12.01.2013:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību! Vispirms rezultāti – konkursā piedalījās šokējošie (šādai filmai) 62 cilvēki, no kuriem 36 atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem. Jā, arī uz 4. jautājumu, par kuru tik daudz komentāru.

Mēģināšu izskaidrot, cik nu vienkārši spēju – šī ir kinomānu lapa, nevis kāda zīmola lapa sociālajā tīklā (kur dod balvas par “Like”), un, ja man piešķir balvas par noteiktu filmu, tad uzskatu par savu pienākumu nodrošināt, ka dalībnieki kā minimums iedziļinās tematā, nevis copy/paste atbildes no komentāriem. Un, tā kā konkursa jautājumi ir ekstremāli viegli un atbildes uz tiem atrodamas vienas IMDB vizītes laikā, tad turpat arī var noskaidrot, ka aktrise Kītera Donahjū ir piedalījusies visās minētajās filmās. Un, kā vēl rakstīja Konans Doils paši saprotat kurā grāmatā, ja izslēdz visus pieņēmumus un atstāj tikai faktus, tad tā arī ir pareizā atbilde, lai cik neticama tā neliktos (brīva Holmsa citāta interpretācija). Lai kā arī netiktu formulēts jautājums – un pareizo atbilžu skaits norāda, ka arī ar to viss ir vairāk kā ok (“āķīgāku” jautājumu cenšos iekļaut gandrīz visos konkursos). Labāk pastāstiet man, kā ir iespējams kļūdīties pirmajā jautājumā? ;)

Un nu, uzvarētāji – tā kā balvu izrādījās pat vēl vairāk, tad tie ir veseli astoņi (izlozēts tiek ar Excel un Random.org palīdzību):
Uldis (zhimis@…) – T-krekls un 2 biļetes uz filmu
Imants (zais@…) – T-krekls un 2 biļetes uz filmu
Ieva Ancāne – T-krekls un 2 biļetes uz filmu
Iveta Linuža (ivelin@…) – T-krekls un 2 biļetes uz filmu
Arnis Kalviškis – T-krekls un 2 biļetes uz filmu
Mārtiņš Šulcs – T-krekls un 2 biļetes uz filmu
Liene Puise-Puiše – 2 biļetes uz filmu
Elīna Eglīte – 2 biļetes uz filmu
Ar uzvarētājiem sazināšos jau tuvākajā laikā, bet visiem pārējiem – paldies, un tiekamies nākamajos konkursos!

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Tā kā Jums ļoti patīk konkursi, tad izmantošu iespēju un sarīkošu vienu arī par tādu šķietami mazpazīstamu filmu, kā “The Bay” jeb “Baiļu Līcis” – tā arī var izrādīties filmas labākā reklāma (te arī recenzija no Kinommovies.com).

Turklāt šoreiz, pateicoties filmas izplatītājam GPI, man ir kaut kāds fantastisks lērums ar balvām, kuras visas es taisos izspēlēt – pieci T-krekli ar filmas simboliku un padsmit (tiks precizēts) ielūgumi uz filmu, kas nozīmē, ka kopumā būs vismaz 7 (!) uzvarētāji, no kuriem pieci saņems komplektu “T-krekls + 2 biļetes uz filmu”, un vēl divi – biļešu pārus (kinokaršu kodi ir uz k/t Kino Citadele).

Tālākais Jums jau ir zināms:


1) Filmas “Baiļu Līcis” režisors ir leģendārais Berijs Levinsons, kura kontā tādas filmas, kā
a) “Good Morning, Vietnam”
b) “Rain Man”
c) “Wag the Dog”
un daudzas citas. Bet par kuru no augstāk minētajām viņš saņēma “Oskaru” kā labākais režisors?

2) Kurā ASV štatā notiek filmas darbība?
a) Merilenda
b) Masačusetsa
c) Ziemeļkarolīna

3) Kuru svētku priekšvakarā norisinās filmas notikumi?
a) Neatkarības dienas
b) Pateicības dienas
c) Vasaras saulgriežu

4) Kurā no šīm filmām NAV piedalījusies galvenās lomas atveidotāja Kītera Donahjū?
a) “Pitch Perfect”
b) “Altered States of Plaine”
c) “Boy Wonder”

5) Kur notika filmas pirmizrāde?
a) Sandensas kinofestivālā
b) Toronto starptautiskajā kinofestivālā
c) ASV kinoteātros pērnā gada Novembrī

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Šoreiz ilgi negaidīsim, tapēc atbildes tiek pieņemtas līdz Piektdienas (11. Janvāris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!